У столиці пройшов джазовий концерт Злати Огневич

​Злата Огнєвіч виступила в проекті STAR & ORCHESTRA 2 березня.

2 березня в Caribbean Club Concert Hall пройшов джазовий концерт Злати Огневич з проекту STAR & ORCHESTRA з ексклюзивною програмою, складеною самою співачкою.

Caribbean Club Concert Hall представив новий масштабний проект, якому немає аналогів в Україні - музичне шоу STAR & ORCHESTRA! 2-го березня було відкрито весняну серію концертів виступом неймовірної Злати Огнєвіч!

Кожне шоу – це новий зірковий вокаліст та особлива програма, де знайдеться місце фанку, свінгу, ритм-енд-блюзу і, звичайно ж, джазу. І все це у нових оркестрових аранжуваннях.

На STAR & ORCHESTRA гості переносяться до ери біг-бендів, ери багатих джазових гармоній, свінгових танців і знаменитих керівників оркестрів Бені Гудмена і Томмі Дорсі.

2-го березня вийти на сцену на пару з джазовим оркестром випала честь чарівній Златі Огнєвіч. Вона виконала улюблені композиції Елли Фіцджеральд, Арети Франклін та Етти Джеймс. Не обійшлосяся й без пісень з репертуару самої Злати, які цього вечора зазвучали по-новому.

«Я обожнюю джазову музику за те, що ніколи не знаєш, що буде далі. Мій концерт - своєрідний триб'ют джазу, тій музиці, яка виховала в мене музичний смак і навчила думати над тим, як і що я співаю. Ви почуєте вже відомі джазові стандарти, я впевнена, що серед них будуть і ваші улюблені пісні. Також ми готуємо з оркестром і деякі мої композиції, які прозвучать на цьому концерті по-новому, в чомусь навіть незвично. Я з великим нетерпінням чекаю цього вечора! Як сказав Луї Армстронг: "Те, що ми граємо, і є саме життя"!», - розповіла про шоу співачка.

Легендарні композиції пролунали під акомпанемент великого джазового оркестру Kaska Records під керівництвом Валентина Корніенко.

Нагадаємо, що в Україні прошли передпокази мультфільму "Украдена принцеса: Руслан і Людмила".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Що зменшить в Україні масштаби трудової міграції?

У Львівській області не вистачає працівників_ць на виробництвах....

Це може бути цікавим

Британия создаст кибервойска для борьбы с РФ

Великобритания наращивает силы для ведения войны в киберпространстве и создаст новые кибервойска численностью до 2000 специалистов....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Хакер розробив вірус, який зчитував дані банківських карт

32-річний мешканець Полтави створював шкідливе програмне забезпечення, яке призначалося для несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів....