Скільки в Україні жінок-учасників бойових дій на Донбасі

Через війну на Донбасі пройшло понад 6 тисяч жінок-військовослужбовців, 2 тисячі і зараз виконують бойові завдання у зоні конфлікту на сході. Про це 5 березня повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

На сьогодні у Збройних Силах України проходять службу близько 25 тисяч жінок, із них — понад 3 тисяч — офіцери. 10 тисяч жінок служать на посадах, які визначають боєздатність ЗС України. Учасниками АТО є більше 6 тисяч жінок, 2 тисячі жінок і зараз виконують бойові завдання у зоні конфлікту на сході країни.

Окрім цього, понад 31 тисяча жінок працює у Збройних Силах України на цивільних посадах.

-З метою дотримання гендерної рівності у Збройних Силах України за останні два роки було суттєво розширено перелік військово-облікових спеціальностей, які можуть обіймати військовослужбовці-жінки (а це близько 100 спеціальностей),- йдеться в повідомленні МОУ.
-Через горнило бойових дій пройшли 6 тисяч жінок, 107 з них отримали державні нагороди, ще близько 3 тисяч удостоєні нагород Міністерства оборони та Генерального штабу, - повідомляв у листопаді минулого року міністр оборони Степан Полторак.

Як повідомляв Соцпортал, жінки зможуть служити за контрактом у ЗСУ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, какие растения помогут избавиться от комаров

В ходе исследования группа американских ученых пришла к любопытному выводу, что существует группа запахов, которые ассоциируются у комаров с опасностью....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые вычислили на Плутоне океан

Японские и американские исследователи пришли к выводу, что под поверхностью Плутона может быть океан....

Загрузка...
Загрузка...