Столичні лікарі отримали нове обладнання

Депутат Київради фракції «ВО «Батьківщина» Марина Кочур відгукнулася на письмове звернення лікарів Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини про допомогу в придбанні для закладу медичного обладнання.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», депутат Київради Марина Кочур звернулась до Голови постійної комісії Київради з бюджету та соціально-економічного розвитку Андрія Страннікова з проханням, щоб Комісія включила до порядку денного чергового засідання розгляд звернення лікарів.

Як зазначила представниця «Батьківщини», кошти для придбання сучасного обладнання вдалося передбачили завдяки клопотанню депутатів «Батьківщини» при коригуванні Бюджету м.Києва у 2017 році.

За її словами, 12 лютого вона відвідала Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини і перевірила уже закуплене та встановлене нове лапароскопічне обладнання.

- Поспілкувавшись з командою лікарів, що сповнені ентузіазму та бажання розвиватися, вірю, що майбутнє в медицині є, але влада має їй допомагати, – наголосила Марина Кочур.

Раніше, як передавав Соцпортал, «Батьківщина» здобула перемогу на виборах у ОТГ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Вымирание насекомых несет угрозу экосистеме Земли

Также специалисты утверждают, что исчезновение многих видов членистоногих ставит под угрозу продовольственную безопасность человечества....

Це може бути цікавим

На аукционе продали метеорит за 600 тысяч долларов

Редкий камень весом более пяти килограммов известен под названием "Лунный пазл" — он состоит из шести фрагментов, формирующих метеорит....

загрузка...

Дивіться, що пишуть

В Украине прогнозируют дожди и понижение температуры

Ощутимое похолодание прийдет уже завтра....