​Столичні «батьківщинівці» активно спілкуються з киянами у соціальних мережах

Київський міський партосередок «Батьківщини» систематично висвітлює свою діяльность не лише на сайті, а й у соціальних мережах, зокрема у Facebook, Twitter, YouTube. У кінці 2017 року зареєстровано свій Telegram-канал.

Як інформує прес-служба Київського міського партосередку, депутати Київради від «Батьківщини» зареєстровані в соціальній мережі Facebook, аби оперативно реагувати на звернення громадян-користувачів соцмереж та висвітлювати свою діяльність. Партійна сторінка є у всіх найбільш запитуваних соціальних мережах.

- Ми хочемо бути завжди поруч з киянами в інформаційному полі, тим паче, коли доступ до центральних каналів телебачення представникам «Батьківщини» часто-густо обмежується. Соціальні мережі – це сучасний і зручний майданчик для контактування з представниками ЗМІ, – сказала керівник прес-служби міського партосередку Антоніна Агілова.

Вона додала, що всі охочі зможуть отримати інформацію з активними лінками на сторінки та профілі київських депутатів-«батьківщинівців», надіславши відповідний запит на електронну адресу київського партосередку «kyiv.ba@gmail.com».

Активні лінки на сторінки партосередка:

http://kyiv.ba.org.ua/

https://t.me/kyivba

https://www.youtube.com/channel/UCxprSnjoIe4a9uOUH...

https://twitter.com/KyivBa

https://www.facebook.com/kyiv.ba/

Столична «Батьківщина» завжди у відкритому онлайн-доступі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Современные мошенники вымогают не деньги, а биткоины

Мужчинам, проживающим в одном из элитных районов Вашингтона – Chevy Chase, стали поступать угрозы о раскрытии их «грязных тайн» супругам, в случае, если они не заплатят ....

Це може бути цікавим

​Топ-10 ошибок новичков при беге

7-го октября в Киеве пройдет грандиозный 9th Wizz Air Kyiv City Marathon....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

​Экспертка: Ґендерна нерівність – одна з причин торгівлі людьми

- За яким принципом формується ГРЕТА? - Йдеться про інституцію, що формується відповідно до положень Конвенції Ради Європи про протидію торгівлі людьми....