Києву треба всього 8 мільонів гривень на вирішення глобальних питань

У місті залишилися без вирішення деякі питання, на які потрібно 8 млн. грн.

В цьому переконаний депутат Київради від ВО "Батьківщина" Володимир Бондаренко

На його думку, це не така вже і велика сума для бюджету столиці, щоб Київ став європейським містом.

1. Висотні будинки не мають можливості для пожежогасіння. Пожежники не мають спеціальних машин. Жодної драбини, яка би діставала вище традиційних поверхів - немає. Як немає поки що і перспективи на їх закупівлю. Коли будуть закуплені ці машини?

- На це питання переший заступник голови КМДА М. Поворозник відповів, що він особисто був присутнім під час гасіння пожежі на вул. Богдана Хмельницького, де була залучена машина зі спеціальними рукавами та драбинами. За його словами, якби не ця спецмашина, то пожежу гасили би 3 дні, - зауважив він, - Тому на наступному засіданні бюджетної комісії Київради в частині перерозподілу залишку коштів за 2017 рік планується передбачити виділення коштів на придбання такого роду автомобілів. Такий автомобіль не тільки евакуює людей з палаючої будівлі, він також має здатність гасити пожежу зверху будівлі.

2. Коли з’являться екскаватори глибокого занурення, які можуть працювати з колекторами?

- Перший заступник голови КМДА М.Поворозник відповів, що гроші на закупівлю техніки закладаються, і думає, що і на цей вид ескаваторів будуть також, - відзначив він.

3. Коли в Києві не просто спалюватимуть куби деревини, яка залишається після кронування дерев або зрізання сухостою, а за європейським методом перероблятиму деревину в щепу на мульчування рослин?

- На що переший заступник голови КМДА відповів, що на сьогодні розробляється достатньо амбітний план, який ми презентуємо депутатам найближчим часом. Мова йде і про роботу котелень, які зможуть працювати на щепі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тренды из 70-х, актуальные в 2020 году

Ностальгия по ушедшим эпохам не перестает волновать сердца дизайнеровБлуза с бантомНи один сезон не обходится без блуз, которые становятся настоящим спасением пр....

Це може бути цікавим

В Кувейте супругов арестовали за провокационный видеоролик

На видео муж расчесывает своей жене волосы Ролик был выложен в публичный доступ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Короновирус: Как защитить себя

Коронавирусы – это большая семья вирусов, которые могут вызывать как легкие заболевания типа простуды, так и серьезные, как, например, атипичную пневмониюО том, ка....

Загрузка...