Києву треба всього 8 мільонів гривень на вирішення глобальних питань

У місті залишилися без вирішення деякі питання, на які потрібно 8 млн. грн.

В цьому переконаний депутат Київради від ВО "Батьківщина" Володимир Бондаренко

На його думку, це не така вже і велика сума для бюджету столиці, щоб Київ став європейським містом.

1. Висотні будинки не мають можливості для пожежогасіння. Пожежники не мають спеціальних машин. Жодної драбини, яка би діставала вище традиційних поверхів - немає. Як немає поки що і перспективи на їх закупівлю. Коли будуть закуплені ці машини?

- На це питання переший заступник голови КМДА М. Поворозник відповів, що він особисто був присутнім під час гасіння пожежі на вул. Богдана Хмельницького, де була залучена машина зі спеціальними рукавами та драбинами. За його словами, якби не ця спецмашина, то пожежу гасили би 3 дні, - зауважив він, - Тому на наступному засіданні бюджетної комісії Київради в частині перерозподілу залишку коштів за 2017 рік планується передбачити виділення коштів на придбання такого роду автомобілів. Такий автомобіль не тільки евакуює людей з палаючої будівлі, він також має здатність гасити пожежу зверху будівлі.

2. Коли з’являться екскаватори глибокого занурення, які можуть працювати з колекторами?

- Перший заступник голови КМДА М.Поворозник відповів, що гроші на закупівлю техніки закладаються, і думає, що і на цей вид ескаваторів будуть також, - відзначив він.

3. Коли в Києві не просто спалюватимуть куби деревини, яка залишається після кронування дерев або зрізання сухостою, а за європейським методом перероблятиму деревину в щепу на мульчування рослин?

- На що переший заступник голови КМДА відповів, що на сьогодні розробляється достатньо амбітний план, який ми презентуємо депутатам найближчим часом. Мова йде і про роботу котелень, які зможуть працювати на щепі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Америке изобрели пластырь для охлаждения тела

Группа американских инженеров разработала пластырь из термоэлектрических сплавов, который может охлаждать, или согревать тело человека до нужной температуры....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Компания Google презентовала "умные очки" Glass Enterprise Edition-2

Новая модель "умных очков" очки Glass Enterprise Edition 2 получила обновленную программу....

Загрузка...
Загрузка...