Науковці виявили місто народу майя під гватемальським лісом

Під лісами Гватемали вчені за допомогою сучасних технологій знайшли стародавнє поселення майя.

Про це повідомляє National Geographic.

Команда науковців виявила у Гватемалі поселення народу майя площею понад 2,1 кв. км. Знахідка підтверджує гіпотезу, що на території Центральної Америки 1,200 років тому проживала така ж розвинута цивілізація, як у Стародавній Греції та Китаї.

Науковці застосували технологію під назвою LiDAR (Light Detection And Ranging - "Виявлення та розділення світла"), за допомогою якої прибрали навісу з дерев. Під ними виявили розгалужену мережу доколумбійських послень, а саме будинки, палаци та дороги.

-Система LiDAR дозволила зрозуміти, що весь цей регіон є розгалуженою системою розселення, масштаб та щільність якої ми значно недооцінювали, - зазначив архіолог Томас Гаррісон.

Як повідомляв Соцпортал, чотири найбільші наукові досягнення незалежної України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Самолеты, танки и метро. В каких музеях Киева понравится любителям техники

Музей киевского метроДля исследования загадок киевских подземелий с семьей, классом, группой или в одиночку можно отправится в загадочное путешествие Музея метро....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Business.org заплатит $1000 тому, кто будет месяц пить кофе в несетевых кофейнях

Сообщество энтузиастов от малого бизнеса Business....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ФРН відмовиться від вугільної енергетики

Німеччина приєднається до альянсу країн, які виступають за відмову від використання вугілля для вироблення електроенергії (Powering Past Coal Alliance) Про це повідомляє Deutsche....

Загрузка...
Загрузка...