Статистика показала, чому потрібні стаціонарні пункти обігріву

786 громадян отримали допомогу в стаціонарних пунктах обігріву під час морозів.

Станом на сьогодні до пунктів обігріву при районних територіальних центрах соціального обслуговування звернулось 786 громадян. Лише за останню добу допомогу отримали 24 особи. Про це розповів сьогодні на прес-брифінгу директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

У зв’язку ж із покращенням погодних умов та плюсовою температурою на вулиці, Постійною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні прийнято рішення про тимчасову зупинку роботи 24 додаткових пунктів обігріву.

За словами заступника Департаменту міського благоустрою – начальника управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Романа Ткачука, надалі в звичайному режимі працюватиме 10 штабів на базах районних територіальних центрів. Додаткові пункти обігріву будуть знову введені в дію на період ускладнення погодних умов.

Нагадаємо, що в усіх районах столиці були відкриті стаціонарні пункти обігріву, де можна зігрітися, випити гарячого чаю та отримати першу медичну допомогу (https://kyivcity.gov.ua/news/58395.html). Загалом на період сильних морозів у столиці працювало 44 пункти обігріву, 18 із яких – у цілодобовому режимі.

Нагадаємо, у Києві хочуть назвати один зі скверів на честь Скрябіна.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

СНБО: Сергей Кривонос договаривается о сотрудничестве с Boeing

СНБО в лице Александра Турчинова и Сергея Кривоноса планирует с помощью американской компании Boing обновить авиацию ВСУ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Верховная Рада рассмотрит Закон об импичменте Президента Украины

В будущий понедельник на совете глав фракций определят дату рассмотрения в парламенте закона об импичменте президента....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Обувь из океанического пластика: модный, но не последний эко-тренд

Обувь из океанического пластика и упаковка, которую может есть рыба - современные, чрезвычайно полезные эко-тренды....

Загрузка...
Загрузка...