Стало відомо, у скількох столичних аптеках можливо купити доступні ліки

У програмі «Доступні ліки» беруть участь понад 300 аптек столиці. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Йдеться про Урядову програму забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя та зможуть запобігти виникненню ускладнень від хронічних хвороб.

- Програма «Доступні ліки» дає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, діабет 2 типу», – нагадала Валентина Гінзбург. – «Механізм роботи програми наступний: держава компенсує вартість найдешевшого лікарського засобу, який подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Тобто, такий препарат пацієнт матиме змогу отримати безкоштовно. Дорожчий препарат, ціна на який не перевищує граничну референтну, пацієнт може отримати, доплативши різницю між мінімальною та роздрібною ціною обраного препарату, – пояснила вона.

Валентина Гінзбург зазначила, що завдяки проведеній роботі з початку року до участі в програмі «Доступні ліки» вже приєдналися 20 суб’єктів господарювання.

- Наразі у більш ніж 300 аптеках столиці кияни можуть реалізувати рецепти за Програмою. Надалі перелік фармацевтичних закладів збільшуватиметься. Слідкуйте за оновленням інформації на офіційному сайті Департаменту охорони здоров’я, – закликала Валентина Гінзбург.

Також вона нагадала, що для участі у програмі «Доступні ліки» необхідно звернутись до лікаря, отримати виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки та одержати ліки.

Нагадаємо, у Києві хлопець помер від ін'єкції.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Женские сосуды стареют быстрее мужских. Кардиологам рекомендуют это учитывать

Женские кровеносные сосуды стареют быстрее, чем мужские....

Це може бути цікавим

С апреля поднимется пенсионный возраст для женщин

С апреля в Украине поднимется пенсионный возраст для женщин....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Статистика аварий в Украине 2019: Полиция подбила итоги года

Пресс-служба Патрульной полиции Украины опубликовала данные об авариях на дорогах страны в 2019 г и их причинах....

Загрузка...