Боротьба з незаконними МАФами у Києві триває

Заступник голови комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку і запобігання корупції, депутат фракція «Батьківщина» Анатолій Шаповал попросив департамент містобудування та архітектури КМДА поставити крапку в боротьбі з незаконними МАФами на Лівому березі Києва.

Депутат зазначив, що до нього звертаються мешканці мікрорайону Микільська Слобідка з численними скаргами на розміщення великої кількості тимчасових споруд (кіоски, МАФи) по вул. Митрополита Андрея Шептицького, 22-24.

- Ці всі об’єкти сезонної дрібнороздрібної торгівлі перетворили центральну вулицю мікрорайону в жахливий стихійний ринок, – сказав Анатолій ШАповал.

За інформацією депутата, переважна більшість торгових точок розміщено самовільно, працює без дозвільної документації та має приписи про демонтаж.

Як сказав депутат-«батьківщинівець», місцеві жителі ведуть довге, але не результативне листування з департаментами КМДА, і незважаючи на підтверджені документально правопорушення, усі об’єкти незаконної торгівлі досі перебувають на свої місцях.

Анатолій Шаповал попросив чиновників департаменту містобудування та архітектури КМДА надати інформацію про наявність дозвільної документації для торгових об’єктів по вул. Митрополита Андрея Шептицького, 22-24, а також повідомляти його про прийняття профільними структурами схвальних рішень про розміщення цих скандальних об’єктів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сенцову вручат в Европарламенте премию Сахарова

После церемонии предположительно Сенцов даст пресс-конференцию и интервью мировым изданиямОсвобожденный узник Кремля, украинский режиссер Олег Сенцов наконец п....

Це може бути цікавим

В столице зацвела сакура

В середине ноября в Киева зацвела сакура....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине резко повысилась цена на импортный газ

За последний месяц стоимость одной тысячи кубометров импортного газа выросла на 14,2% в долларовом эквиваленте....

Загрузка...