Лідер кримських татар назвав Росію терористичною державою

В середу лідери кримських татар Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз обговорили з депутатами Європарламенту питання порушення прав людини в Україні та результативність заходів, вжитих ЄС.

Заступники голови Меджлісу Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз взяли участь у слуханням підкомітету з питань прав людини ЄС.

Під час слухань вони засудили ситуацію на територіях, які анексувала Росія. Тут українські громадяни стають жертвами політичних арестів, фіктивних судових процесів та довгих термінів ув’язнення з боку російської влади.

- Щодня людей викрадають, викрадення є нормою, - пояснив Чийгоз. Він додав, що ця ситуація “нагадує 1944 рік, коли нас переслідували в Криму”, а також назвав Росію “терористичною державою”.

Російські суди засудили обидвох лідерів до позбавлення волі за те, що вони виступили проти окупації Криму. Їх звільнили в жовтні 2017 року. Відповідь Європейського Парламенту на порушення основних прав людини в Україні та на окупованих територіях була ефективною.

Особливо в питанні тяжкого становища кримських татар, захисту українських політичних в’язнів, яких Росія незаконно утримує. Про це повідомляє звіт “Права людини в Україні та відповідь ЄС, зокрема відповідні заходи Європейського Парламенту”, який було презентовано під час слухань.

Для підвищення ефективності відповіді ЄС у цій сфері автори дослідження Наріне Газарян та Андраш Рач пропонують обумовити надання європейської фінансової допомоги Україні відповідно до Угоди про асоціацію забезпеченням прав людини.Європейський Парламент та його підкомітет продовжать слідкувати за ситуацією в Україні, сказали депутати Європарламенту.

Вони вкотре зазначили, що санкції ЄС проти Росії будуть й далі присутні до досягнення стабільного політичного вирішення конфлікту на сході України та виконання всіх відповідних умов. Представники підкомітету планують відвідати Комітет парламенту України з питань прав людини.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Власти Амстердама оплатят долги молодежи

Чиновники хотят избавить молодых людей от стресса и дать им новый старт в жизни Власти Амстердама в рамках социального проекта решили выкупить долги молодежи соо....

Це може бути цікавим

В прошлом году, как никогда британцы ломали себе пенисы

В больницах Англии у Уэльса в прошлом году была оказана помощь 164 мужчинам, которые столкнулись с данными переломами и прошли через хирургические операцииСтатисти....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В американских аэропортах начинают проверять китайцев на наличие неизвестного вируса

От неизвестного вируса схожего на пневмонию уже умерли два человека В Нью-Йорке, Сан-Франциско и Лос-Анджелесе проверяют пассажиров, прибывающих из Ухани (Китай)....

Загрузка...