Вчені відтворили обличчя дівчини, яка жила 9000 років тому

Вчені відтворили обличчя дівчини, яку востаннє бачили 9000 років тому. Жила вона на території Греції десь у 7000 році до н. е. Про це повідомляє "National Geographic".

Ім'я "Авгі" їй дали вчені, що в перекладі означає "світанок", оскільки дівчина жила на світанку цивілізації: суспільство переходило від кочового життя до осілої культури.

Про життя дівчини мало що відомо. Її рештки були знайдені у печері Теопетра, що в Греції. Аналіз кісток свідчить, що дівчині могло бути близько 15 років, але за рештками зубів вдалося встановити, що Авгі було приблизно 18 років.

Аби відтворити обличчя дівчини, знадобилася команда, в яку входили ендокринолог, ортопед, невролог, патологоанатом і радіолог, а також шведський археолог і скульптор Оскар Нільссон, який вже має досвід у відтворенні обличчя за його рештками.

Як повідомляв Соцпортал, вчені виявили ген, який визначає сексуальну орієнтацію

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве девушка с ножем изрезала себя и не подпускала врачей

Утором 6 декабря возле станции метро «Оболонь» на остановке общественного транспорта прохожие обнаружили окровавленную девушку....

Це може бути цікавим

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Хоча урядовий проект ще не оприлюднено, одна ряд ЗМІ називають його таким, що буде дискримінувати найманого працівника....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В центре Киева на женщин упали строительные леса

Строительное оборудование упало на женщину прямо на Крещатике в центре Киева....

Загрузка...