Київ: На правому березі створять лікарню швидкої допомоги

На виконання доручення Київського міського голови Віталія Кличка в столиці буде реконструйовано будівлю Київської міської клінічної лікарні № 6 з розміщенням там лікарні швидкої медичної допомоги «Правобережна».

Підписано відповідне розпорядження КМДА.

- Таке рішення прийнято у зв᾽язку із гострою необхідністю забезпечення невідкладною медичною допомогою тих киян, що мешкають на правому березі столиці. Наразі там немає жодної лікарні «швидкої допомоги». Тому вирішено розмістити її на базі Київської міської клінічної лікарні № 6 на проспекті Космонавта Комарова, 3 у Солом᾽янському районі, – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, усі роботи виконуватимуть за рахунок бюджетних коштів – відповідно до показників Програми економічного і соціального розвитку Києва. Замовником робіт визначено комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ».

Облаштують медичний заклад на орієнтовній площі 9500 м, що дасть змогу забезпечити якісною та доступною швидкою меддопомогою 1,5 – 1,7 млн. мешканців правобережжя.

- Вдале розташування та наявність зручних транспортних розв᾽язок зменшить час транспортування хворих і постраждалих до лікарні «Правобережна» та прискорить початок діагностики та надання якісної екстреної (невідкладної) медичної допомоги киянам, – наголосив Микола Поворозник.

Нагадаємо, у Києві обмежили рух Московським мостом.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Хоча урядовий проект ще не оприлюднено, одна ряд ЗМІ називають його таким, що буде дискримінувати найманого працівника....

Це може бути цікавим

Неизвестный ворвался на авиационную базу ВМС США. Пять человек погибли

Авиационная база ВМС США Pensacola оцеплена после сообщений о стрельбе....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

IMDb представил список самым популярных артистов 2019 года

Пока кинопремии решают какие фильмы были лучшими в этом году, IMDb представил список самым популярных артистов 2019 года....

Загрузка...