Лікарі назвали головну небезпеку солі

Важливе відкриття впливу солі на організм людини зробили фахівці з США. Вони провели дослідження і прийшли до висновку, що часте вживання в їжу солі може серйозно вплинути на роботу імунної системи в кишечнику людини, що призводить до деградації когнітивних функцій. Результати своїх досліджень вчені опублікували в Nature Neuroscience.

Вчені з’ясували, що високосолева дієта збільшує кількість клітин Т-хелперів-17 в кишечнику і виробництво ними молекул інтерлейкіну-17. Дослідження показали, що зростання інтерлейкіну-17 в кровотоці любителя солоного обумовлював негативний вплив такої дієти на кровообіг в головному мозку.

Такі висновки американські вчені зробили під час спостереження за лабораторними мишами. Вони авторитетно заявляють, що результати їх дослідів можна застосувати й для людей.

Фахівці підкреслюють, зловживання сіллю протягом трьох тижнів призводить до ендотеліальної дисфункції, зменшення мозкового кровотоку і когнітивних порушень, але не впливає на артеріальний тиск, як раніше було прийнято вважати. Проте наголошується, що нормальний стан обкормленних сіллю мишок через деякий час повертається, якщо повернути їх до звичайного харчування.

Як повідомляв Соцпортал, продукти, які бадьорять не гірше кави.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Школьники протестуют против учебной платформы Цукенберга: почему?

Канадские школьники протестуют против учебной платформы Summit Learning основателя Facebook Марка Цукенберга....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Нафтогазі України погодилися знизити ціну на газ для населення

У Нафтогазі України прийняли рішення щодо зниження з першого травня ціни на газ для населення до 8,20 гривень за кубометр....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как самостоятельно рассчитать размер субсидии

Субсидия на оплату жилищно-коммунальных услуг в Украине рассчитывается для каждого обратившегося домохозяйства индивидуально....

Загрузка...
Загрузка...