Яким буде новий сезон Ukrainian fashion week

55 дизайнерів, 51 шоу, 7 презентацій, 7 спеціальних проектів, 2 лекційні платформи – 5 днів, що ілюструють надпотужну силу української моди.

З 3 по 8 лютого в "Мистецькому Арсеналі" пройде новий сезон Ukrainian fashion week сезону осінь-зима 2018/2019, в межах якого 55 дизайнерів презентують свої колекції. Також оргкомітет планує провести сім презентацій, сім спеціальних проектів та дві лекційні платформи.

-Вже давно ми визначили свою мету: «Ukrainian Fashion Week – це місце, де українське стає світовим». Прискіпливо обираючи бренди, що беруть участь у UFW, пропагуючи інноваційні формати, відкриваючи нові імена у світі моди, вдосконалюючи зв’язки між рітейлерами і дизайнерами, запрошуючи авторитетних представників міжнародної професійної fashion-спільноти, – ми робимо наступний крок у розвитку української fashion-індустрії та вважаємо її важливою складовою світової культури та економіки, – розповіла співзасновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Одна з головних місій Ukrainian Fashion Week – представляти світу талановитих українців. Про колекції українських дизайнерів цього сезону напишуть Vogue USA, Vogue Italia, Vogue Russia, i-D Italy, Schön! Magazine (UK), NOWFASHION France, Elle Italia, L'Officiel France, L'Officiel Russia, ZOE Magazine Italia, Fuking Young France, Pairs Project France та ін.

У рамках партнерства Ukrainian Fashion Week з логістичною компанією DHL та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України під час Тижня моди відбудеться круглий стіл, на якому розглядатимуться актуальні питання імпорту та експорту, а саме — подолання бар’єрів у роботі дизайнерів.

В рамках Ukrainian fashion week буде діяти спеціальний шоу-рум, де можна буде купити речі 14 брендів, а дизайнери зможуть дізнатися все про продажі на практичній платформі #MasteringSale. Гості зможуть зареєструватися на сайті fashionweek.ua та отримати електронне запрошення, яке надасть їм можливість відвідати #Showroom безкоштовно з 3 по 7 лютого.

Цього сезону в рамках проекту Fashion Tech Ukraine започатковано безкоштовну лекційну програму, спікери якої розкажуть про матеріали, технології виробництва, сучасні методи і платформи продажів, вивчення попиту та його аналіз. Тобто – про все, що може допомогти на будь-якому етапі продуктового циклу – від створення одягу чи аксесуарів до їх дистрибуції до кінцевого споживача.

Як повідомляв Соцпортал, український тиждень моди оголосив дати сезону.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Новим законом школи зобов'язали дотримуватися академічної доброчесності

Новий закон «Про повну загальну середню освіту» зобов`язує школи дотримуватися академічної доброчесності....

Це може бути цікавим

​В марте в Украине возможна задержка пенсий – экс-министр социальной политики

В марте в Украине могут начаться задержки выплат пенсий....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Мартін Сайдік назвав головну умову для проведення виборів на Донбасі

Проведення місцевих виборів на тимчасово непідконтрольній території Донбасу можливе лише за умови дотримання українського законодавства....

Загрузка...