Яким буде новий сезон Ukrainian fashion week

55 дизайнерів, 51 шоу, 7 презентацій, 7 спеціальних проектів, 2 лекційні платформи – 5 днів, що ілюструють надпотужну силу української моди.

З 3 по 8 лютого в "Мистецькому Арсеналі" пройде новий сезон Ukrainian fashion week сезону осінь-зима 2018/2019, в межах якого 55 дизайнерів презентують свої колекції. Також оргкомітет планує провести сім презентацій, сім спеціальних проектів та дві лекційні платформи.

-Вже давно ми визначили свою мету: «Ukrainian Fashion Week – це місце, де українське стає світовим». Прискіпливо обираючи бренди, що беруть участь у UFW, пропагуючи інноваційні формати, відкриваючи нові імена у світі моди, вдосконалюючи зв’язки між рітейлерами і дизайнерами, запрошуючи авторитетних представників міжнародної професійної fashion-спільноти, – ми робимо наступний крок у розвитку української fashion-індустрії та вважаємо її важливою складовою світової культури та економіки, – розповіла співзасновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Одна з головних місій Ukrainian Fashion Week – представляти світу талановитих українців. Про колекції українських дизайнерів цього сезону напишуть Vogue USA, Vogue Italia, Vogue Russia, i-D Italy, Schön! Magazine (UK), NOWFASHION France, Elle Italia, L'Officiel France, L'Officiel Russia, ZOE Magazine Italia, Fuking Young France, Pairs Project France та ін.

У рамках партнерства Ukrainian Fashion Week з логістичною компанією DHL та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України під час Тижня моди відбудеться круглий стіл, на якому розглядатимуться актуальні питання імпорту та експорту, а саме — подолання бар’єрів у роботі дизайнерів.

В рамках Ukrainian fashion week буде діяти спеціальний шоу-рум, де можна буде купити речі 14 брендів, а дизайнери зможуть дізнатися все про продажі на практичній платформі #MasteringSale. Гості зможуть зареєструватися на сайті fashionweek.ua та отримати електронне запрошення, яке надасть їм можливість відвідати #Showroom безкоштовно з 3 по 7 лютого.

Цього сезону в рамках проекту Fashion Tech Ukraine започатковано безкоштовну лекційну програму, спікери якої розкажуть про матеріали, технології виробництва, сучасні методи і платформи продажів, вивчення попиту та його аналіз. Тобто – про все, що може допомогти на будь-якому етапі продуктового циклу – від створення одягу чи аксесуарів до їх дистрибуції до кінцевого споживача.

Як повідомляв Соцпортал, український тиждень моди оголосив дати сезону.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Хлопець хотів стрибнути з телевізійної вишки

У Харкові хлопець хотів вчинити самогубство, стрибнувши з місцевої телевізійної вишки....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ГПСУ: Россия продолжает нарушать Морское право

РФ продолжает нарушать Морское право, задерживая суда, идущие в украинские порты....

Загрузка...
Загрузка...