У КМДА розповіли, як планують облаштовувати зупинки громадського транспорту у столиці

Столичних інвесторів запрошують долучитись до облаштування зупинкових комплексів громадського транспорту.

22 січня завершується проведення інвестиційних конкурсів, спрямованих на оновлення столичних зупинкових комплексів для підвищення рівня комфорту та безпеки пасажирів, а також естетичного вигляду міського середовища.

Як повідомили в Департаменті економіки та інвестицій, відповідно до умов конкурсів інвестори зобов’язані забезпечити фінансування всіх витрат, пов’язаних із облаштуванням зупинок громадського транспорту, зокрема, розробку проектної або іншої належної документації, монтажні роботи, приєднання зупинок до електричних мереж, укладення договорів на постачання електроенергії, експлуатацію, санітарне утримання та благоустрій.

Нагадаємо, що Київська міська державна адміністрація оголосила про відповідні інвестиційні конкурси (лоти 1-28) в газеті Київської міської ради «Хрещатик» (від 22.12.2017 № 135 (5048), на офіційному інтернет-порталі КМДА (рубрика «Інвесторам» – вкладка «Конкурси») та на веб-сайті.

Умовами конкурсів передбачено зобов’язання інвесторів у цілому за 28 лотами сплатити до бюджету Києва орієнтовно не менше 10,6 млн грн.

Комплекс заходів із благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту включає:

- позначення меж зупинки громадського транспорту жовтою смугою;

- ремонт або заміну твердого покриття, здійснення заходів для запобігання виникненню калюж на території зупинки та інше;

- встановлення урн;

- встановлення павільйону очікування з лавою для сидіння, інформаційним табло та кнопкою тривоги;

- встановлення кіоску з продажу проїзних документів, інших товарів (надання послуг).

Детальні вимоги щодо архетипів, паспортів зупинкових комплексів, схем благоустрою зупинок наведені у конкурсній документації, яка видається учасникам конкурсів.

Різна кількість зупинок громадського транспорту в лотах (від 9 до 242) надає можливість взяти участь у конкурсах суб’єктам великого, середнього та малого підприємництва.

Загальний строк благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту за окремим лотом не повинен перевищувати 18 місяців із моменту набрання чинності інвестиційного договору.

Право власності на павільйон очікування і на кіоск із продажу проїзних документів, інших товарів (надання послуг) належить інвестору.

Павільйон очікування до закінчення строку дії інвестиційного договору передається до комунальної власності територіальної громади Києва.

Строк дії інвестиційного договору за окремими лотом становить 10 років.

Нагадаємо, завтра в Києві повністю заборонять в'їзд вантажівок.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українська піаністка отримала Греммі

Українська піаністка Надія Шпаченко отримала премію «Греммі» 2020 в категорії «Найкраща класична збірка» за альбом The Poetry Of Place....

Це може бути цікавим

​В Украине вкладчики банков в ОРДЛО и Крыму получат возмещение

Фонд гарантирования вкладов обещает выплатить возмещение вкладчикам банков, зарегистрированных в ОРДЛО и аннексированном Крыму....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве по подозрению в завладении 4 млн грн будут судить полковника ВСУ

В завладении 4 млн гривен государственных средств подозревается полковник ВСУ....

Загрузка...