Британські вчені знайшли кращий метод позбавлення від депресії

Над дослідженням в даній сфері працювали наукові співробітники Університетського коледжу Лондона. Вони задіяли в випробуваннях 134 жінки, які брали участь в групових заняттях зі співу разом зі своїми дітьми та інших креативних груп.

До першої групи увійшли представниці прекрасної статі, які навчалися з дітьми співати. У другій були жінки, що брали участь в креативних ігрових сесіях, а третя група стала контрольною, тобто жінок просто підтримували члени сім’ї, у них практикувалася усвідомленість і виписували антидепресанти.

У першій групі жінки вчили колискові і пісні з різних країн, а також складали нові пісні про материнство. У підсумку саме у них поліпшився стан. Як правило, з помірною та важкою депресією вони справлялися набагато швидше за інших учасниць експерименту. Так, в перші шість тижнів випробування у них гострота депресії знизилася на 35 відсотків. А от інші стали відчувати себе набагато краще тільки через десять тижнів.

Таким чином, спів є найкращим засобом для позбавлення від депресії. Це стосується як чоловіків, так і жінок. Особливо результати дослідження актуальні для представниць прекрасної статі з синдромом післяпологової депресії.

Як повідомляв Соцпортал, п'ять способів побороти осінню депресію, змінивши інтер'єр.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

До прем'єри «Зоряних війн» Coca-Cola випустила пляшки з мечами, що світяться. Але вони дістануться переможцям квесту

Але знайти пляшки можна буде лише у Сингапурі З нагоди прем'єри дев'ятого епізоду «Зоряних війн» Coca-Cola випустила обмежену серію пляшок зі світловими мечами, які сп....

Це може бути цікавим

Укрзалізниця поповнила свій графік новими поїздами

Укрзалізниця у новому графіку руху на 2019/2020 роки призначила 8 нових поїздів Про це повідомляє пресслужба компанії....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Загрузка...