В Польщі назвали винного в погіршенні відносин з Україною

Політика міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського стала причиною істотного погіршення відносин з Україною.

Про це повідомив польський журналіст і письменник Веслав Романовскі.

-На мою думку, роботою Ващиковського у владі задоволені, але з’явилися нові проблеми та завдання. Я вважаю, що Ващиковський – дуже ексцентрична людина. І вже сам гепенінг (імпровізація на показ; в мистецтвознавстві – різновид акціонізму, – "Апостроф") у Львові мав стати причиною його звільнення (Ващиковський під час візиту до Львова відмовився відвідати Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" через позицію його директора Руслана Забілого, що Польща 1918 року окупувала Західну Україну, – "Апостроф"), - говорить Романовскі.

Журналіст вважає, що перед новим главою польського МЗС Яцеком Чапутовічем поставлена задача поліпшити відносини країни з Європою.

Як повідомляв Соцпортал, Польща виявила запис вибуху на самописці літака Качинського.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Когда в Украине появятся электронные медицинские карты

Начиная с апреля в рамках медреформы будут запущены электронные направления и электронная медицинская карта пациента....

Це може бути цікавим

Антимонопольный комитет вновь требует снизить цены на топливо

За последний месяц цены на бензин и дизтопливо на украинских АЗС уже снизились: в среднем на одну-две грн за литр в зависимости от конкретной сети заправок и вида то....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Украинцам больше не нужно расписываться в квитанциях при обмене валюты

Такое постановление приняли в Национальном банке Украины....

Загрузка...