Відомий художник розповів, чому Україна найгірша серед європейських країн

Народний художник України Іван Марчук заявив, що жаліє про те, що приїхав з Америки до України і назвав Україну найгіршою країною Європи для життя.

-Я не вмію брехати, правда понад усе, а в нас абсолютно правди немає, законів немає, порядку немає. А як немає законів і порядку, то й держави немає. Сьогодні Україна – найгірша країна в Європі для життя. Чому тікають люди з України? Тому що жити хочуть. Я дуже каюся вже кілька років, що приїхав з Америки. Я жив нормально, я не знав, що таке негативні емоції. Просто важко самому жити в чужій країні, якби в мене була жінка, мене б тут не було. Я не хочу де-небудь говорити. Мене цитують, я маю понад 300 публікацій у газетах, на телебаченні. Я всюди кажу те, що я думаю, і те, що є, тому що я люблю правду і справедливість. Але країна в нас антимузейна й антикультурна. Про це не думають. Скільки було міністрів культури, вони нічого не зробили для моєї популяризації, вони мені майстерні не дали. Сьогодні мені 80 років, у мене немає нормальної майстерні", - заявив Марчук.

Як повідомляв Соцпортал, японський художник створить мурали на підтримку миру в Україні.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве задержали мошенников, обманывавших пенсионеров

В столице на Куреневке задержали группу аферистов, которые обокрали минимум десять людей, включая пенсионеров....

Це може бути цікавим

Страховая компания присвоила себе деньги вкладчиков

Руководство страховой компании "Гарант-Лайф" присвоило более 80 млн гривен сбережений вкладчиков....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Загрузка...