Відомий український спортсмен прокоментував олімпійський скандал з Росією

Фрістайліст Олександр Абраменко, який представлятиме Україну на Олімпіаді-2018, висловився про рішення МОК допустити росіян до участі в Іграх під нейтральним прапором, а також про допінг у російському спорті.

Своєю думкою Абраменко поділився в ексклюзивному інтерв'ю "Апострофу".

-Те, що росіяни поїдуть на Олімпіаду під нейтральним прапором - це нічого не означає, тому що приїдуть ті ж спортсмени і будуть виступати ті ж люди. Нічого не зміниться, вони так само будуть боротися за медалі, - сказав Абраменко.
-Я не знаю, як в інших видах спорту, але в акробатиці приймати допінг - це просто безглуздо. Тому що він ні на що не впливає і ніяк тобі не допоможе. Фізична витривалість? Ні. Нам не потрібна ніяка витривалість, хіба що психологічна. Але я не думаю, що для цього придумали якийсь допінг і чимось можливо допомогти акробату, - також зазначив український спортсмен.

Як повідомляв Соцпортал, спорт і робота: складно, однак можливо.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Украине планируют выплачивать компенсации за задержки зарплат и стипендий

Законопроект о выплате компенсации украинцам из-за потери части доходов, связанной с нарушением сроков их выплаты, передал в Верховную Раду Кабинет Министров....

Це може бути цікавим

ВОЗ одобрила медреформу в Украине

Общая структура реформы финансирования системы здравоохранения в Украине соответствует ведущим практикам улучшения доступности, качества и эффективности медус....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

За якими правилами будуть приймати на передвищу освіту

Оприлюднено умови прийому абітурієнтів в 2020 році на ступінь молодшого бакалавра до закладів передвищої освіти....

Загрузка...