Політолог: є загроза зупинення безвізового режиму

Політолог Володимир Посельський розповів, чи може Брюссель застосувати проти Києва "ядерну зброю" та призупинити дію безвізового режиму з ЄС.

-Можна поглянути на ситуацію з сусідом - Польщею. "Ядерною зброєю" зараз називають застосування Статті 7 Договору про Європейський Союз, щоб відібрати в Польщі право голосу в Раді ЄС. Такою "ядерною зброєю" щодо України для ЄС є можливість того, що він відкличе для нас безвізовий режим. Є відповідний механізм. Французи, які дуже скептично ставилися до запровадження безвізового режиму (ми знаємо цю довгу історію), які наполягали на тому, щоб було запроваджено механізм тимчасового призупинення безвізового режиму з огляду на Україну, зараз мають аргументи, які їм реально дозволяють говорити: "Ми помилилися", не треба було давати безвізовий режим. Ми даємо їм реальні підстави застосувати механізм призупинення,- йдеться в повідомленні.
-Все-таки я не думаю, що це реально станеться. Тому що це справді буде вже як використання ядерної зброї. На цей рік ми вже спокійні, тому що звіт ухвалено, і наступного року звіт ухвалюватимуть також в кінці року. Також я думаю, що в нашої влади завжди вистачить, скажімо, розуму (оскільки Петро Олексійович – все-таки розумний президент) дати по гальмах і прислухатися до того, що говорить ЄС,- добавив Посельський.

Як повідомляв Соцпортал, Турчинов натякнув, що в України "завалялася" ядерна зброя.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как побороть прокрастинацию

Прокрастинация – явление характерное для многих людей....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Европейские "друзья" Путина готовят "коричневый реванш"

Европейские "друзья" Путина из числа местных неонацистов усиленно готовятся к выборам....

Загрузка...
Загрузка...