«Київпастранс» позбавив премій водія, що викривав провал підготовки до зими

У Куренівському тролейбусному депо, що входить до складу столичного «Київпастрансу», продовжується тиск на водіїв-активістів Вільної профспілки залізничників України, повідомляє «Соціальний рух».

Профспілковці постійно оприлюднювали факти про неналежні умови праці, у тому числі про «лисі» шини тролейбусів навіть у зимовий період. Торік у відповідь на репресії водії оголосили голодування. Вони також продовжують боротьбу в судах.

– Чергове бюрократичне свавілля. Ще 3.12.17 р. адміністрація Куренівського тролейбусного депо запитала згоду осередку Вільної профспілки залізничників України на позбавлення премії та винесення догани водію Алеку Сафіну. Вже 15.12.17 р. профком Вільної профспілки залізничників України відмовився погодити дисциплінарне стягнення. Проте, як виявилось 4 січня, водієві оголосили догану і при цьому не зазначили у наказі, що була відмова профспілки. Більше того, робітнику відмовились видати копію наказу для оскарження. У такій спосіб адміністрація давить усіх, хто готовий викривати провали у підготовці до зимового сезону, – зазначають вони.

За даними профспілковців, догану планують оскаржити в суді. Вони також надали відео, яке, за їх словами, ілюструє соціальний діалог на «Київпастрансі». Адміністрація в особі керівника відділу кадрів Жданова не видає навіть копії наказу для оскарження.

Більше цікавого:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В мире не хватает женщин: стало известно, сколько

В мире не хватает женщин....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Путину стоит бояться нового украинского президента: стало известно, почему

Путину стоит бояться нового украинского президента....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Названа самая опасная для ветеринаров порода собак: это смешно

Смешно, но самая опасная для ветеринаров порода собак это вполне себе декоративная чихуахуа....

Загрузка...
Загрузка...