Волонтери зібрали 160 тисяч гривень на обладнання тренажерів для людей з інвалідністю

Небайдужі волонтери-кияни до новорічних та різдвяних свят організували благодійну акцію під назвою “Спільними зусиллями”, покликану зібрати кошти для облаштування вуличного тренажерного комплексу для реабілітаційного центру людей з інвалідністю “Наш дім” у Борисполі.

На зібрані протягом двох місяців 160 тисяч гривень активісти замовили виготовлення повного комплексу тренажерів, а також вже доставили в центр орбітрек та фітболи для занять в приміщенні.

Облаштування вуличного майданчика в “Нашому домі”заплановане на березень 2018 року, коли середньодобова температура дозволить встановити спеціальну резинову основу для тренажерів.

Щоденно заняття з відновлення та корекції відвідують близько п’ятдесяти людей з інвалідністю віком від кількох місяців до шістдесяти років. До сьогодні через брак коштів центр не мав необхідного для реабілітації спортивного обладнання для тренування кінцівок.

“Ми не маємо ні політичної, ні економічної, ні жодної іншої зацікавленості, наша з друзями мета – допомогти тим, кому державної допомоги особливо бракує”, – підкреслює волонтерка Дарина Кирилко. Дівчина, співачка та фіналістка музичного шоу “Голос країни”, організувала два благодійні концерти живої музики, на яких їй вдалося зібрати близько 20 тисяч гривень. Решту – близько 140 тисяч – збирали близько сорока її друзів з абсолютно різних професійних середовищ.

Дарина Кирилко готова розповісти більше про ініціативу “Спільними зусиллями” та закликати небайдужих долучитись до інших благодійних проектів, які вони разом із друзями запланували на найближчий час:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Хоча урядовий проект ще не оприлюднено, одна ряд ЗМІ називають його таким, що буде дискримінувати найманого працівника....

Це може бути цікавим

Доставка вкусной пиццы по Киеву от Mister Cat

Мистер Кэт - это одно из популярных мест для молодых людей, которые желают отдохнуть, пообщаться и перекусить вкусной и качественной едой....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​На вихідних у Києві відбудуться ярмарки

Сільськогосподарські ярмарки відбудуться у Києві цими вихідними – 7 та 8 грудня....

Загрузка...