Віденський бал-2018 відкриває набір дебютантів

Щорічний віденський бал, який відбудеться у Києві 21 квітня, відкриває набір дебютантів.

Як повідомили в оргкомітеті балу, підготовка дебютантів відбуватиметься у зірковій студії танцю Андрія Дикого та Лілії Ребрик і триватиме два місяці.

Стати дебютантом класичного віденського балу можуть дівчата 16-23 років та юнаки 18-28 років. Також розпочато набір дебютантів дитячого віденського балу, дитині має бути від 5 до 15 років. Це велика честь, бо саме дебютантивідкривають усі класичні віденські бали по усьому світу, до них завжди прикута увага почесних гостей, телекамер, відомих особистостей. За усіма суворими канонами віденського балу, у Києві дебютанти відкриють йогополонезом, також у програмі – вальс та полька.

«Ми підтримуємо зв’язки з бальними комітетами у Відні, Парижі, на Кіпрі, досить відповідально ставимось допідготовки цього престижного європейського заходу, і як учасник та організатор багатьох балів можу зазначити, що київські дебютанти та їх зіркові хореографи тримають марку і здатні показати результат європейського рівня, вони це довели у 2017 році, сподіваємось, вразять майстерністю і цьогоріч», - зазначив голова оргкомітету щорічного віденського балу у Києві, народний артист України Герман Макаренко. Він підтвердив, що дебютанти балу у Києві матимуть змогу виграти не лише корону принца та принцеси, але й поїздку на бал до однієї з країн Європи.

Заявки дебютантів можна надсилати на сайт до 15 лютого

Хореограф віденського балу у Києві Андрій Дикий впевнений, що навіть без професійної танцювальної підготовки можна досягти потрібного рівня, який вимагається від дебютанта, головне – мати бажання та наполегливо тренуватися.

Як відомо, у 2017 році до Києва тріумфально повернувся легендарний віденський бал. Його відвідали зіркові гості та учасники зі США, країн Євросоюзу та України. Під чарівні звуки полонезу Карла Цирера 26 пар дебютантів у блискучих білих сукнях та чорних фраках відкрили престижний міжнародний захід. Привітав учасників мер Києва Віталій Кличко.

А вже навесні 2018 року, саме напередодні фіналу Ліги чемпіонів в Києві пройде щорічний Віденський бал, присвячений спортивним досягненням українців, в тому числі, спортсменів, паралімпійців, сильних людей, які надихають своїм прикладом.

Заплановано кілька форматів цієї грандіозної міжнародноїподії. Зокрема, 21 квітня 2018 року в столичній мерії відбудеться класичний віденський бал, за всіма європейськими канонами, за участю міжнародних гостей, спортсменів та зірок, також у мерії цього ж дня відбудеться дитячий віденський бал. А через тиждень після нього відбудеться більш демократичний формат події - бал усіх киян, на відкритому майданчику в центрі Києва, зі своєю фантастичною програмою, з живою класичною музикою, прекрасними солістами, з безліччю майстер-класів, призів та розіграшів, за участю іменитих спортсменів, з благодійними лотами від відомих особистостей, з яскравими проявами українських європейських традицій в гастрономії, дизайні та ін.

Окрім того, 21 квітня відбудеться дитячий віденський бал як аналог дорослого - такий формат вперше був успішно апробований у 2017 році у Києві і викликав величезний інтерес учасників, гостей, міжнародної громадськості.

Символічно, що саме в Києві у травні наступного року пройдуть фінальні матчі найпрестижнішого турніру Ліги чемпіонів, і наш бал напередодні футбольного кубка покликаний підтримати реноме Києва як однієї з європейських спортивних столиць.

Вишукану атмосферу заходу створить неодноразовиймузичний організатор багатьох віденських балів, симфонічного оркестру «Київ-Класик» під керівництвом народного артиста України, Посла української культури, Артиста ЮНЕСКО в ім'я миру Германа Макаренка.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

​Уряд прийняв рішення про перерозподіл держсубвенції для забезпечення потреб сімей

Кабмін прийняв рішення Міністерства соціальної політики про перерозподіл субвенції місцевим бюджетам....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Подвійне стягнення ЄСВ із самозайнятих осіб є неправомірним, - рішення суду

Взяття на облік особи як ФОП і внесення відомостей до реєстру застрахованих осіб унеможливлює нарахування єдиного внеску за іншим типом платника без унесення змі....

Загрузка...