Що готує Путін для України в 2018 році

У 2018 році Росія може спробувати примусити Україну до ряду політичних поступок по окупованому Донбасу. Також можливий перезапуск Мінського процесу. Про це розповів політичний експерт Петро Олещук.

-Ті події, які відбулися в фіналі 2017 року, зокрема, масштабний обмін полоненими (звільнення українських заручників з полону бойовиків, -" Апостроф "), свідчать про готовність до даного процесу. Причому слід зазначити, що в цей раз процес був ініційований з Росії, можна згадати, як в листопаді була зустріч Віктора Медведчука і Володимира Путіна, - зазначив Олещук.

Подібні спроби будуть проводитися Росією в першій половині року і можливо навіть до початку президентських виборів в РФ (березень 2018 року).

-Росія демонструє принципове бажання вийти з даної ситуації з мінімальними втратами для себе, з іншого боку, свої інтереси є і в України, і у США, тому всі ці процеси можна буде спостерігати на початку року. І все це буде відображатися на внутрішній політиці, тому що "Мінськ" передбачає і прийняття політичних рішень в Києві, причому рішень, які будуть викликати неоднозначну реакцію , - сказав політолог.

Як повідомляв Соцпортал, політолог назвав єдиного політика в РФ, здатного вступити в сутичку з Путіним.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

АМКУ віддав Ахметову завод Абрамовича

Компанія Рената Ахметова отримала від АМКУ дозвіл на придбання акцій "Дніпровського коксохімічного заводу"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Таблетки не помогают снизить уровень холестерина

Ученые провели эксперименты для выяснения эффективности лекарств от холестерина....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Быстрая доставка качественной воды в Киеве

Доставка бутилированной воды в Киеве давно стала необходимостью для каждого дома, офиса и учебного заведения....

Загрузка...
Загрузка...