Що готує Путін для України в 2018 році

У 2018 році Росія може спробувати примусити Україну до ряду політичних поступок по окупованому Донбасу. Також можливий перезапуск Мінського процесу. Про це розповів політичний експерт Петро Олещук.

-Ті події, які відбулися в фіналі 2017 року, зокрема, масштабний обмін полоненими (звільнення українських заручників з полону бойовиків, -" Апостроф "), свідчать про готовність до даного процесу. Причому слід зазначити, що в цей раз процес був ініційований з Росії, можна згадати, як в листопаді була зустріч Віктора Медведчука і Володимира Путіна, - зазначив Олещук.

Подібні спроби будуть проводитися Росією в першій половині року і можливо навіть до початку президентських виборів в РФ (березень 2018 року).

-Росія демонструє принципове бажання вийти з даної ситуації з мінімальними втратами для себе, з іншого боку, свої інтереси є і в України, і у США, тому всі ці процеси можна буде спостерігати на початку року. І все це буде відображатися на внутрішній політиці, тому що "Мінськ" передбачає і прийняття політичних рішень в Києві, причому рішень, які будуть викликати неоднозначну реакцію , - сказав політолог.

Як повідомляв Соцпортал, політолог назвав єдиного політика в РФ, здатного вступити в сутичку з Путіним.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Космонавтам на МКС забросят кофе и коноплю. Конечно, в научных целях

Исследователи хотят знать, как на культуры повлияет космосВесной следующего года SpaceX доставит на МКС ростки конопли и образцы кофе....

Це може бути цікавим

Минэкономики ждет подорожание доллара в начале 2020 года

В первом квартале 2020 года возможно временное снижение курса гривны....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Зрозуміло про складне: за що наприкінці 2019 року дають Нобелівку

Також цього року оголосили лауреатів премії з літератури не тільки за 2019-й, але й за 2018 рік....

Загрузка...