175 нардепів отримали компенсацію за оренду житла у 2017 році на майже 33 мільйони

175 народних депутатів отримали компенсацію за оренду житла, на що було витрачено з держбюджету 32,6 млн грн.

Про це повідомляють "Українські Новини".

Гроші з бюджету надали 61 (зі 138) представнику БПП, зокрема депутатам Андрію Вадатурському, Павлу Кишкарю, Аркадію Корнацькому, Івану Куліченку, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняку, Костянтину Усову й Олександру Черненку.

Більше половини депутатів з фракції "Народний фронт" отримали компенсацію - 44 нардепи (всього 81). Зокрема заступник голови фракції Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков та Павло Унгурян.

Бюджетні гроші також отримали 14 нардепів з "Самопомочі" (всього 25 депутатів), зокрема Березюк, його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко.

Також гроші за оренду житла отримали 11 з 26 депутатів групи "Партія "Відродження", зокрема Євген Геллер та Антон Кіссе; 3 з 18 депутатів групи "Воля народу" (зокрема Михайло Ланьо); 7 з 21 депутата фракції РПЛ (зокрема Олена Кошелева і Юрій-Богдан Шухевич), а також 4 з 20 депутатів фракції "Батьківщина" (зокрема Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Юрій Одарченко).

Вартість оренди житла компенсували і 22 позафракційним депутатам (всього 51), зокрема Анатолію Денисенку, Андрію Денисенку, Євгену Мураєву, Володимиру Парасюку і Якову Безбаху.

Як повідомляв Соцпортал, нардепи хочуть обмежити доступ до даних е-декларацій.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Гурт BrainStorm презентував нову програму «30 музичних історій» в Києві

Латвійські романтики виконали найбільш знакові композиції за всю історію гурту....

Загрузка...