Світові ЗМІ пишуть про безіменні могили росіян в Україні та Сирії

Поки іранські протести тривають, західні оглядачі розмірковують над тим, що потрібно зробити, щоб проявити трохи більше, ніж просту солідарність.

Один із оглядачів пропонує очолити дипломатичні заходи Бараку Обамі, колишньому президенту США, який «проспав» попередні протести в Ірані 2009 року. Газета The Daily Beast пише, що загиблі росіяни, які воюють в Україні та Сирії – неоплакані й безіменні. Кореспондентка видання намагалася розповісти про те, як приховування російських війн за кордоном призводить до цинічного ставлення до загиблих російських громадян і веде до деградації російського суспільства.

Протести в Ірані стали головною подією нового року. Провідні західні оглядачі, коментуючи події в цій державі, говорять, що зрозуміло, на чиєму боці виступають американські політики. На тему протестів висловилися вже і президент США Дональд Трамп, і Гілларі Клінтон, та інші представники американського політичного класу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

WhatsApp прекратит работать на миллионах смартфонов по всему миру в 2020 году

Компания завершает поддержку функционирования приложения на старых моделях iPhone и в гаджетах с устаревшей операционной системой Android и Windows Mobile Об этом пишет Daily Mail....

Це може бути цікавим

На Земле появятся огромные мертвые зоны - ученые

Уровень кислорода в океанах из-за глобального изменения климата опасно снизился....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Больше трети украинцев не имеют сбережений "На черный день"

Большинство украинских семей живут исключительно на зарплатуКак показывают результаты соцопроса, проведенного в сентябре 2019 года Research & Branding Group*, основными источ....

Загрузка...