Світові ЗМІ пишуть про безіменні могили росіян в Україні та Сирії

Поки іранські протести тривають, західні оглядачі розмірковують над тим, що потрібно зробити, щоб проявити трохи більше, ніж просту солідарність.

Один із оглядачів пропонує очолити дипломатичні заходи Бараку Обамі, колишньому президенту США, який «проспав» попередні протести в Ірані 2009 року. Газета The Daily Beast пише, що загиблі росіяни, які воюють в Україні та Сирії – неоплакані й безіменні. Кореспондентка видання намагалася розповісти про те, як приховування російських війн за кордоном призводить до цинічного ставлення до загиблих російських громадян і веде до деградації російського суспільства.

Протести в Ірані стали головною подією нового року. Провідні західні оглядачі, коментуючи події в цій державі, говорять, що зрозуміло, на чиєму боці виступають американські політики. На тему протестів висловилися вже і президент США Дональд Трамп, і Гілларі Клінтон, та інші представники американського політичного класу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Харкові «замінували» аеропорт

У Харкові невідома особа повідомила поліцію про замінування аеропорту, одного з готелів та декількох торгових центрів....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало известно, насколько в Украине подорожали огурцы

Огурцы в Украине подорожали на 30% ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пенсии украинских судей в 15 раз выше, чем у рядовых граждан

Средний размер пенсии судей в Украине составляет 44 тыс....

Загрузка...
Загрузка...