Звільнений Ахмеров розповів, за що можна потрапити в полон бойовиків

Звільнений з полону ультрас луганської "Зорі" Артем Ахмеров розповів, що бойовики "ЛНР" стежили за ним і його другом задовго до затримання.

-У жовтні 2016 року на нас затримали в центрі міста. Для них виявилося в новинку, що Влад (Владислав Овчаренко, був затриманий разом з Ахмеровим) був блогером пабліка "Луганська хунта". Вони "пальцем в небо" вказали і потрапили точно. Плюс - спалений прапор, - згадує Ахмеров.

Також він додає, що пізніше бойовики зізналися, що стежили за ним і його другом з вересня 2015 року.

За словами Ахмерова, після затримання бойовики пропонували йому зізнатися в підриві пам'ятника в Луганську і за це обіцяли обмін. При цьому бойовики часто затримують людей на вулицях без розбору, так як їм потрібна "розкриваність".

-У них немає конкретних фактів. Вони просто кажуть, що ми тут їмо і розпинаємо немовлят, що всі, хто воює (на стороні України), Носять шеврони з написом "Рабовласник", тобто, хочемо їх поневолити. Вони кажуть, що ми зрадили своїх предків. Але не знаю, наскільки різні у нас предки, - також зазначив Ахмеров.

Як повідомляв Соцпортал, на Донбасі бойовики розстріляли цивільне авто.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Трудове законодавство виникло, щоб захищати слабшу сторону трудових відносин — працівника....

Це може бути цікавим

​Porsche показала незвичайну знахідку в 911 Targa 1974 року випуску

У передмісті швейцарської Женеви відшукали Porsche 911 Targa 1974 року випуску....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Рада дозволила укладати електронні трудові договори

У КЗпП з'явиться норма щодо складання документів кадрового обліку не лише в паперовій, а й в електронній формі (за власним вибором)....

Загрузка...