Німецький міністр перед візитом на Донбас зробив заяву щодо війни в Україні

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, перед своїм візитом в зону АТО, заявив, що конфлікт на Донбасі є актуальним і пожежонебезпечних, хоча є і обнадійливі сигнали.

Про це повідомило посольство Німеччини в Києві на своїй сторінці в Facebook.

-Нещодавно обміном сотень полонених і домовленістю про різдвяне перемир′я було подано два обнадійливих сигнали. Так треба продовжувати. Тому я сьогодні лечу до Києва, а завтра до Маріуполя, щоб показати людям в Україні: ми не кидаємо вас напризволяще. Для нас цей конфлікт ані заморожений, ані забутий, навпаки, він дуже актуальний і пожежонебезпечний. Ми й надалі робитимемо все для того, щоб знайти рішення цієї кризи, яке б нарешті принесло мир у цей регіон, - зазначив дипломат.

Габріель заявив, що на Донбасі звучить занадто багато пострілів.

-Минулого року ми стали свідками місяців найбільшого від часу укладення Мінських угод насилля на сході України. Ще й досі лунає на Донбасі надто багато пострілів. Ще й досі в цьому регіоні розташовується забагато важкого озброєння, - заявив він.

Як повідомляв Соцпортал, чому Навальний не визнає Крим українським.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Полицейские в Киеве спасли женщину из-подо льда

Женщина хотела покончить с собой, прыгнув под лед....

Це може бути цікавим

Интернетбуллинг фанатов «Звездных войн»: кого травят «фантасты - «радикалы»

Что такое интернет-травляЯвление интернет-травли знакомо каждому из нас, кем бы мы ни были – пострадавшим, агрессором или просто наблюдателем....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

За рекламу російською - штраф

Реклама, розміщена на телебаченні, радіостанціях і в друкованих виданнях, повинна бути українською мовою - Нацрада України з питань телебачення і радіомовленняРек....

Загрузка...