В Україні озвучили сумний прогноз по Донбасу

У 2018 році конфлікт на Донбасі швидше за все буде загострюватися, оскільки напруга в регіоні зростає.

Про це пише колишній представник України в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи в Мінську, дипломат Роман Безсмертний в колонці на сайті NV.UA.

-Зараз все більше і більше стає зрозуміло, що російсько-українська війна на Донбасі включає в себе кілька складових конфліктів. Перший - це, власне, російсько-український, другий конфлікт - це регіональний (мова йде про долю Центральної Європи), третій - континентальний конфлікт, і четвертий - глобальний, - пояснює він.

Безсмертний підкреслив, що Україна - це країна, яка знаходиться між цивілізованим європейським світом і нецивілізованою Азією: "Це протистояння двох систем. І який ви не візьмете аспект, ви побачите, що всюди в цьому конфлікті явно присутні дві сторони, починаючи від різних цінностей і закінчуючи різними смислами".

-В Європі подивіться на колись благополучну Німеччину, де відбуваються дивні речі. Європа взагалі зіткнулася з колосальними тектонічними зрушеннями. У глобальному масштабі світ спостерігає за протистоянням Вашингтон - Москва. І оскільки динаміка всіх складових йде на загострення, це означає лише одне: конфлікт на Донбасі в 2018 році не отримає рішення, а буде загострюватися ... Як на Донбасі, так і в усьому світі в 2018 ми побачимо тенденцію до загострення, - прогнозує політик.

Як повідомляв Соцпортал, Німеччина передала Росії українця, якого розшукував Інтерпол.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Рік по тому нападників на табір ромів все ще не покарано - Amnesty International

Після нападу на табір ромів на Лисій горі, який стався рік тому 21 квітня, досі не з’ясовано особи всіх нападників і не притягнуто їх до відповідальності....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве водитель проиграл рукопашную схватку патрульным (видео)

В Киеве водитель, которого остановила патрульная служба проиграл рукопашную схватку патрульной полиции....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Обувь из океанического пластика: модный, но не последний эко-тренд

Обувь из океанического пластика и упаковка, которую может есть рыба - современные, чрезвычайно полезные эко-тренды....

Загрузка...
Загрузка...