Під Верховною Радою вимагали продовжити мораторій на продаж землі

7 грудня столичні партійці вийшли на акцію до Верховної Ради, аби підтримати вимогу фракції «Батьківщина» про включення до порядку денного питання про продовження мораторію на продаж сільгоспземлі.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської партійної організації.

- Доля землі цікава не тільки селянам. Навіть міські мешканці розуміють, наскільки важливо сьогодні захистити чорноземи від розкрадання, не дати зняти мораторій на землю, – наголосив очільник столичного партосередку ВО «Батьківщина» Володимир Бондаренко.

За його словами, важливо проконтролювати, аби народні депутати сьогодні проголосували за продовження мораторію, адже це рішення може бути доленосним для держави.

Партійці вийшли на акцію-протест під Верховну Раду з прапорами «Батьківщини» та гаслами, в яких закликають народних депутатів продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

- Сьогодні ми зібралися тут для того, щоб підтримати фракцію «Батьківщина у Верховній Раді й вимагати від депутатів ухвалити рішення про продовження мораторію на продаж землі, – сказав активіст-«батьківщинівець» Юрій Власенко.

На його думку, останні події в країні – це відволікання уваги суспільства від нагальних проблем, зокрема від земельного питання.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Боевики в панике из-за слухов о возможном наступлении ВСУ

Высшее руководство "ЛДНР" опасается возможного наступления ВСУ....

Це може бути цікавим

Найдена неожиданная польза горячего чая

Американские ученые показали, что ежедневное употребление горячего чая связано со снижением на 74 процента вероятности развития глаукомы по сравнению с использов....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

​Названа страна ЕС, потерявшая больше всего денег из-за санкций против России

Наибольшие потери от санкций Евросоюза, наложенных на Россию из-за агрессии против Украины, несет Германия....