Прихисти кота: У Києві відкривається Центр адопції котиків

Перший в Україні Центр адопції котиків відкриває свої двері для всіх любителів пухнастих.

2 грудня, у субботу, у Києві відбудеться відкриття Центру Адопції Кото-Ярмарок , де волонтери шукатимуть домівки безпритульним котикам.

Обрати собі друга можна буде в Центрі Адопції, який розташовано у ветеринарній клініці Зоолюкс (вул. Дмитрівська, 39) з 11 до 19 години.

Всі котикі були врятовані з вулиці і у кожного з них в минулому лишилася своя сумна історія. Тепер всі котики здорові та бадьорі, обстежені та доглянуті, викупані, оброблені від паразитів, вакциновані, стерилізовані та чіповані.Готові до знайомства з новою родиною!

Для того, щоб прихистити кота, всім майбутнім власникам потрібно буде пройти особисту співбесіду з куратором та підписати договір про дбайливе ставлення.

З собою потрібно мати паспорт та переноску для безпечного транспортування тварини. Вдома на вікнах обов’язково мають бути сітки.

Всі котики віддаються в нові родини безкоштовно.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве пройдет Всеукраинский строительный саммит

Всеукраинский строительный саммит – это концентрат практических знаний об управлении бизнесом в строительном секторе Украины, которые помогут участникам строит....

Це може бути цікавим

В Украину надвигается похолодание и дожди

В понедельник, 22 октября, в Украину идет похолодание с небольшим дождем....

загрузка...

Дивіться, що пишуть

Хронічний пошук. Художниця перетворила поневіряння в Центрі зайнятості на перформанс

Тож Альона вирішила перетворити свій пошук офіційної роботи на мистецький жест: вона стала на облік до Центру зайнятості, вчилась писати резюме разом з іншими безр....