Прихисти кота: У Києві відкривається Центр адопції котиків

Перший в Україні Центр адопції котиків відкриває свої двері для всіх любителів пухнастих.

2 грудня, у субботу, у Києві відбудеться відкриття Центру Адопції Кото-Ярмарок , де волонтери шукатимуть домівки безпритульним котикам.

Обрати собі друга можна буде в Центрі Адопції, який розташовано у ветеринарній клініці Зоолюкс (вул. Дмитрівська, 39) з 11 до 19 години.

Всі котикі були врятовані з вулиці і у кожного з них в минулому лишилася своя сумна історія. Тепер всі котики здорові та бадьорі, обстежені та доглянуті, викупані, оброблені від паразитів, вакциновані, стерилізовані та чіповані.Готові до знайомства з новою родиною!

Для того, щоб прихистити кота, всім майбутнім власникам потрібно буде пройти особисту співбесіду з куратором та підписати договір про дбайливе ставлення.

З собою потрібно мати паспорт та переноску для безпечного транспортування тварини. Вдома на вікнах обов’язково мають бути сітки.

Всі котики віддаються в нові родини безкоштовно.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Порошенко наказал санкциями еще одну страну

Президент Украины Петр Порошенко подписал указ о введении в отношении Республики Гвинея-Бисау....

Це може бути цікавим

ВСУ получили новое мощное оружие

Вооруженные силы Украины приняли на вооружение новую отечественную снайперскую винтовку UR-10, которая призвана заменить устаревшую, по мнению многих, СВД....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Трамп прокомментировал увольнение заместителя главы ФБР

Президент США Дональд Трамп отреагировал на увольнение первого заместителя главы ФБР Эндрю Маккейба, который занимался в том числе расследованием вмешательством....