Волкер назвав двох людей, від яких залежить, чи Росія завершить війну на Донбасі

Спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер вважає, що у Кремлі відповідальними за завершення конфлікту на Донбасі є лише дві особи: президент Володимир Путін і "сірий кардинал" Владислав Сурков. За його словами, вони хочуть зробити Україну проросійською.

Про це він заявив у коментарі ресурсу Politico.

-Насправді я думаю, що росіяни вивчають ідею: чи варто закінчити цей конфлікт, досягти миру, вийти з нього, і як це буде виглядати? Я не думаю, що вони поки що до цього готові. Не вважаю і, що вони ухвалили якесь рішення, але я думаю, що вони вивчають це питання, – підкреслив дипломат.

За його словами, рішення щодо конфлікту на Донбасі з боку Росії лежить лише на господареві Кремля, яким є Володимир Путін, щоправда, на його переконання, зустрічі із Сурковим також можуть сприяти цьому.

-Він має можливість спілкуватися з президентом Путіним, і тому це дуже важливо. Він також не є відрізаним від міністерства закордонних справ або міністерства оборони; він – політичний оперативник, тобто керував виборчими кампаніями та є відповідальним за розв’язання заморожених конфліктів у Південній Осетії та Абхазії. Крім того, Сурков є тією людиною, яку розглядають, як компетентного у агресії Росії як у Криму, так і на Донбасі, – додає спецпредставник США щодо України.

Як повідомляв Соцпортал, на чолі російської системи може бути лише «володимир путін».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Україна увійшла до ТОП-3 експортерів агропродукції до ЄC

Україна зуміла випередити Китай та увійти до трійки провідних експортерів агропродукції до Європейського Союзу....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые рассказали, сколько планет могла «поглотить» Земля

По мнению группы ученых, в свое время Земля поглотила несколько зародышей других планет....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, насколько в Украине подорожали огурцы

Огурцы в Украине подорожали на 30% ....

Загрузка...
Загрузка...