Волкер назвав двох людей, від яких залежить, чи Росія завершить війну на Донбасі

Спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер вважає, що у Кремлі відповідальними за завершення конфлікту на Донбасі є лише дві особи: президент Володимир Путін і "сірий кардинал" Владислав Сурков. За його словами, вони хочуть зробити Україну проросійською.

Про це він заявив у коментарі ресурсу Politico.

-Насправді я думаю, що росіяни вивчають ідею: чи варто закінчити цей конфлікт, досягти миру, вийти з нього, і як це буде виглядати? Я не думаю, що вони поки що до цього готові. Не вважаю і, що вони ухвалили якесь рішення, але я думаю, що вони вивчають це питання, – підкреслив дипломат.

За його словами, рішення щодо конфлікту на Донбасі з боку Росії лежить лише на господареві Кремля, яким є Володимир Путін, щоправда, на його переконання, зустрічі із Сурковим також можуть сприяти цьому.

-Він має можливість спілкуватися з президентом Путіним, і тому це дуже важливо. Він також не є відрізаним від міністерства закордонних справ або міністерства оборони; він – політичний оперативник, тобто керував виборчими кампаніями та є відповідальним за розв’язання заморожених конфліктів у Південній Осетії та Абхазії. Крім того, Сурков є тією людиною, яку розглядають, як компетентного у агресії Росії як у Криму, так і на Донбасі, – додає спецпредставник США щодо України.

Як повідомляв Соцпортал, на чолі російської системи може бути лише «володимир путін».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Трудове законодавство виникло, щоб захищати слабшу сторону трудових відносин — працівника....

Це може бути цікавим

YouTube назвал самые популярные игры в 2019 году

Продолжается подведение итогов уходящего года....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Вирус папиломы может привести к раку – онколог

Вирус папилломы человека – самая распространённая вирусная инфекция половых путей, которая в 70% случаев может привести к раку шейки матки....

Загрузка...