МЗС відреагувало на скандал з продажем посольством РФ у Києві майна на окупованому Донбасі

Міністерство закордонних справ України прокоментувало інформацію про угоди з нерухомістю на території ОРДЛО за участю російських дипломатів.

Про це йдеться в коментарі МЗС, який є в розпорядженні видання "Українська правда".

-У МЗС обурені виявленими фактами вчинення консульськими посадовими особами дипломатичних установ Російської Федерації на території України нотаріальних дій щодо громадян України, а саме – засвідчення довіреностей на право користування та відчуження майна на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, - зазначили українські дипломати.

Зовнішньополітичне відомство України вказує, що подібні дії є грубим порушенням українського законодавства і Віденської конвенції про консульські зносини.

Відповідно до закону України "Про нотаріат", вчинення нотаріальних дій на території України покладається на державного чи приватного нотаріусів, але не на консульських осіб, а відповідно до Віденської конвенції про консульські зносини, консул зобов'язаний дотримуватися законодавства держави перебування.

-Виявлені факти є ще одним доказом управління з боку Російської Федерації процесом життєдіяльності на окупованих територіях Донецької і Луганської областей, - заявили в МЗС України.

На даний момент відомство аналізує наведені факти та за результатами їх аналізу будуть вжиті заходи реагування згідно з дипломатичною практикою.

Як повідомляв Соцпортал, між Києвом і Брюсселем назріває скандал.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые выяснили, что собаки могут понимать человеческую речь

Американские ученые выяснили, что собаки различают слова и псевдослова, причем активность мозга собак при обработке лексики противоположна активности мозга чело....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Гонконзі відбуваються масові акції протесту

Тисячі демонстрантів знову вийшли на вулиці Гонконгу, вимагаючи повністю відмовитися від законопроекту про екстрадицію в КНР....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, почему в Украине подорожал лук

По мнению экспертов овощного рынка, ключевой причиной очередного подорожания лука в Украине стали неблагоприятные погодные условия....

Загрузка...
Загрузка...