В окупованому Криму виставили на продаж одне з найстаріших винних підприємств

Окупаційна "влада" анексованого Криму виставила на продаж одне з найстаріших виноробних підприємств регіону АТ Завод шампанських вин Новий Світ.

Його початкова ціна становить 1,496 млрд руб (608 млн гривень). До цього лоту входять дев'ять земельних ділянок загальною площею 93 536 кв. м. Загальна площа будівель, що розташовані на них, становить 58 963,7 кв. м. Відсоток продаваних акцій, у статутному капіталі АТ - 100%.

Підсумки торгів сподіваються підвести 20 грудня в Сімферополі. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 13 грудня.

Виноробне підприємство Новий Світ було засноване в 1878 році основоположником російського виноробства князем Левом Голіциним. У 1880-х він був першим виноробом, який отримав право використовувати герб Російської імперії на етикетці, а в 1896 році ігристе вино під маркою Коронаційне подавали на честь коронації імператора Миколи II. Ще за чотири роки, в 1900 році, вино Нового Світу отримало гран-прі на Всесвітній виставці в Парижі.

Після анексії Криму РФ "націоналізувала" завод Новий Світ, який перебував у державній власності України. У разі "приватизації" підприємства продаж заводу повинен стати першою великою операцією з реалізації державного майна України.

Як повідомляв Соцпортал, Укроборонпром побудує потужний завод із виробництва боєприпасів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Huawei планирует заменить Android

Huawei выпустит первый смартфон с новым софтом - это произойдет в августе 2020 года....

Це може бути цікавим

Под Киевом спасли раненого лебедя

В Обуховском районе под Киевом ночью 11 декабря Команде спасения животных удалось словить раненного лебедя, в клюве и шее которого торчали крючки от рыболовной бле....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...