У Південній Америці виявили новий вид павуків

Раніше невідомий вид тарантула знайшли в лісах Гайани в Південній Америці. Тварина виділяється незвичайним синім забарвленням.

Павука, якого віднесли до сімейства Theraphosidae, виявив Ендрю Снайдер, зоолог з університету штату Міссісіпі.

-В ту ніч світло мого ліхтарика відбилося від чогось синього і блискучого всередині гниючого пня. Спочатку я подумав, що це просто відблиск очей павука, але щось було не так і це змусило мене повернутися. Я відразу зрозумів, що павук відрізняється від будь-якого виду, який зустрічався мені раніше, - розповідає вчений.

Розглянувши пень ближче, Снайдер знайшов ще кілька отворів, в кожному з яких жив тарантул. Це дозволяє припустити, що павуки щойно відкритого виду живуть свого роду "сім'ями".

Що цікаво, в 2015 році вчені виявили, що існує кілька тарантулів із синім забарвленням, і всі вони розвивалися, використовуючи різні механізми. Зокрема, інший синій павук, кобальтовий птахоїд, живе в Південно-Східній Азії, у синьо-зеленого птахоїда з Венесуели сині лапи. Чому еволюція привела павуків до такого розфарбування, точно невідомо.

Це не єдиний новий вид, відкритий в цьому регіоні, відзначають дослідники. Крім нього вчені виявили раніше невідомі види крабів, креветок, жаб, бабок, жуків, рослин - загалом понад 30 видів.

-Пагорб, де проходили дослідження, являє собою дуже важливу перехідну зону для видів, характерних для низин і гірської місцевості. Тут зустрічаються унікальні види багатьох таксономічних груп, - додав Ендрю Снайдер.

Як повідомляв Соцпортал, ведуча провела ефір із величезним павуком на плечі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

В одном из британских озер обнаружили пиранью

В водах одного из британских озер местные жители обнаружили странную мертвую рыбу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Чоловік вбив знайомого та вивіз його тіло на дитячому візку

Під час сварки чоловік до смерті забив свого знайомого....

Загрузка...
Загрузка...