У їдальні Верховної Ради показали страви для депутатів

У їдальні Верховної Ради проходить день відкритих дверей.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Прес-служба парламенту повідомила , що захід проводиться для журналістів, які зобов'язані підучити акредитацію, в рамках Міжнародного тижня законодавчої відкритості, а також відповідно до побажань телеканалів та інформагентств.

На заході директор державного підприємства Їдальня Управління справами апарату Верховної Ради Микола Бобренком повідомив, що асортимент страв в їдальнях формується на підставі попиту.

Він додав, що найпопулярніші блюда - це "звичайні прості страви української кухні". Наприклад, з перших страв - український борщ червоний з пампушками, грибна юшка. На друге народні обранці часто беруть звичайні котлети з курки, телятини і змішаного фаршу ".

Також він розповів, що в їдальні, де часто обідають депутати і представники іноземних делегацій, в меню буває червона риба, відповідно і ціни за обід вище.

Відзначається, що їдальня на вулиці Садовій, 3, має 70 посадочних місць і щодня обслуговує 300 осіб, а в пленарні тижні майже вдвічі більше. Стільки ж місць і відвідувачів і в будівлі їдальні у Верховній Раді. Штат працівників їдалень налічує 110 осіб, з них 60-65 кухарів. На підприємстві працюють два виробництва, які готують страви для 3 столових і декількох буфетів Верховної Ради.

Як повідомляв Соцпортал, їдальня Верховної ради сьогодні відкрита для всіх.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мужские кроссовки от ведущих брендов по доступной цене

Кроссовки являются универсальной обувью, которая одинаково подходит мужчинам, женщинам и детям, может использоваться в любое время года....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Україна виробляє все менше свинини

За перший квартал цього року виробництво тущок та напівтушок свинини в Україні скоротилося на 6% порівняно з першими трьома місяцями 2018 року....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...