Столична влада вступила у протистояння через Сінний ринок

Столична влада подала апеляцію на рішення Окружного адмінсуду, який заборонив демонтувати паркан на будівництві на місці Сінного.

Столична влада звернулася до Київського апеляційного адміністративного суду щодо скасування ухвали, якою забороняється демонтаж паркану навколо будівництва на місці Сінного ринку. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від “УДАРу”, радник мера Києва Дмитро Білоцерковець.
“Місто підготувало та подало апеляцію на ухвалу суду, яка забороняє демонтаж паркану на Сінному ринку”, - зазначив Білоцерковець. Зокрема, КП “Київблагоустрій”, який подав апеляцію, звертається до Київського апеляційного адміністративного суду, щоб той скасував ухвалу Окружного адмінсуду столиці та виніс нову ухвалу, яка б залишила заяву про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову забудовника без задоволення. Копія апеляції розміщена на сторінці Білоцерковця у Facebook.

Як повідомлялося, 15 листопада столична влада надала припис забудовнику демонтувати паркан на майданчику на місці колишнього Сінного ринку, де триває скандальне будівництво багатоповерхівок. Забудовник мав це зробити протягом трьох днів. У разі невиконання забудовником припису, департамент міського благоустрою мав демонтувати паркан. Водночас, 16 листопада Окружний адмінсуд столиці виніс ухвалу, якою заборонив «Київблагоустрою» демонтувати паркан.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На чому робити гроші в інтернеті?

Інтернет - це не лише майданчик для освіти, розваг та спілкування....

Це може бути цікавим

МОН планує скоротити кількість університетів

В Україні реорганізовуватимуть мережу університетів і об’єднувати деякі виші в один заклад....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...