Активістка підтримала перші кроки новоствореного ОСББ

Депутат фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова спочатку посприяла, аби увімкнули опалення, гарячу воду і реструктуризували борги мешканцям будинку по вул.Ромена Ролана, 14 , а наразі за її підтримки замінили вікна у під’їзді.

Депутат підтримала перші кроки новоствореного ОСББ з метою енергозбереження будинку – заміна вікон у під’їздах.

За словами депутата, спочатку згаданий будинок був відомчим на балансі дочірнього підприємства ПАТ «Сатурн» – ЖКВ «Сатурн». Проте через ліквідацію підприємства будинок опинився нічийним.

Вона додала, що розпорядження 1998 року про приєднання будинку до комунальної власності не виконане через те, що рахунки будинку заблоковані. Будинок мав борги за сплату комунальних послуг, мережі яких невідомо кому належали.

«Багато років жителі будинку не могли вийти з патової ситуації. Мешканцям відключили гаряче водопостачання, довгий час не було і опалення. Тому 2015 року мені довелося докласти багато зусиль, аби з «Київенерго» врегулювати питання. Таким чином, будинку увімкнули опалення, гарячу воду та реструктуризували борги», – сказала Тетяна Меліхова.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українці чекають негайних змін у країні після обрання президента

З опитаних соціологічної групою "Рейтинг" українців, а саме 48,1% , очікують покращення ситуації в країні після виборів....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Націоналізацію Приватбанку визнано незаконною

Суд виніс вирок у справі "Ігор Коломойський проти НБУ та КМУ"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Киев: психотропные средства продавали как таблетки для похудения

Правоохранители Киева выявили 1 млн таблеток с психотропным содержимым....

Загрузка...
Загрузка...