Вчені виявили, що фанати Гаррі Поттера краще ставляться до людей

Вчені прийшли до висновку, що шанувальники книг і фільмів про юного чарівника Гаррі Поттера є найменш упередженими серед людей, особливо серед їхніх однолітків.

Дослідження, опубліковане в американському Журналі прикладної соціальної психології, показує, що діти, які читають книги про мага, мають менше стереотипних нав'язаних поглядів і не дискримінують інших людей, пише Сегодня з посиланням на The Independent.

Наукову розробку назвали "Найбільша магія Гаррі Поттера: Подолання упереджень". Вона об'єднала три дослідження, які пояснюють вплив книг Джоан Роулінг на ставлення дітей до переселенців, іммігрантів та представників гомосексуальної спільноти.

Американські соціологи довели, що діти, які ототожнюють себе з Гаррі Поттером і не хочуть бути схожими на Волдеморта, відповідно мають менше упереджень щодо різних верств суспільства.

Як повідомляв Соцпортал, влітку до читачів повернеться Гаррі Поттер.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Туристам запретили ввозить в Европу овощи и фрукты

В ЕС начало действовать новое фитосанитарное законодательство С 14 декабря 2019 года без фитосанитарного сертификата туристы не смогут ввезти в страны Европы ни одн....

Це може бути цікавим

Экс-президента Кыргызстана официально обвинили в убийстве

Бывшему президенту Кыргызстана Алмазбеку Атамбаеву официально предъявили обвинение в убийстве руководителя спецотряда во время штурма его дома в Кой-Таше в авгу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Минэкономики ждет подорожание доллара в начале 2020 года

В первом квартале 2020 года возможно временное снижение курса гривны....

Загрузка...