Чиновники заговорили про зростання індексу людського розвитку

Найголовніше завдання держави сьогодні – забезпечити зростання індексу людського розвитку. Маємо подолати існуючі ризики відтоку кадрів та невпевненості молоді у майбутньому. Тому реформи, які впроваджуються в країні – і децентралізація, і охорони здоров’я, і сільської медицини, і освіти, і енергоефективності – мають одну мету – розвиток в Україні людського потенціалу і поява нової генерації українців.

Про це на щорічних зборах Європейської Бізнес Асоціації наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

- Для будь-якого бізнесу, який хоче інвестувати у регіон, ключовими є два показника: індекс конкурентоспроможності регіону і індекс регіонального людського розвитку. Адже інвестор приходить не за природними ресурсами, землею, інфраструктурою, а в першу чергу, за людьми, які можуть фахово працювати на підприємстві, - зазначив Геннадій Зубко.

Під час виступу, Віце-прем’єр запропонував бізнесу звернути увагу на бюджети органів місцевого самоврядування, які в умовах фінансової децентралізації мають великі можливості, і розробити спільно з громадами проекти з розвитку інфраструктури, соціального сектору, нової кадрової політики.

- Місцеві бюджети вже мають практично 200 млрд гривень. Переконаний, що для бізнесу є перспективним інвестувати у підготовку кадрів у регіонах. Співпраця громад із бізнесом створює нові робочі місця і демонструє, яким чином можна реально впливати на якість життя українців, - підкреслив Зубко.

Він назвав найбільшою загрозою для держави невпевненість молоді у своєму майбутньому.

- Впевненість молоді здатні повернути успішні бізнес-проекти, стартапи. Ідеться, також про підготовку кваліфікованого персоналу через відновлення мережі професійно-технічної освіти, інвестиції у розвиток життєдіяльності навколо нових регіональних підприємств. Об’єднання бізнесу і громад стане імпульсом для економічного зростання держави, - наголосив Геннадій Зубко.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Специалисты: Складные телефоны Samsung имеют дефект

Samsung заявила, что получила «несколько сообщений» о повреждении своего складного гаджета....

Загрузка...

Це може бути цікавим

СБУ: російський диверсант є екс-охоронець президента Інгушетії

Затриманий Тимур Дзортов, російський диверсант дав свідчення Службі безпеки України....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Оксана Голуб: суд розблокував рахунки Олександра Януковича

Український суд знов став самим "справедливим в світі"....

Загрузка...
Загрузка...