Українці продовжують мріяти про житло від держави

Голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний прокоментував ухвалення проекту закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у першому читанні.

Про це повідомила його прес-служба.

- Вітаючи країну з тим, що ми маємо шанс отримати державний кошторис не під новорічну ялинку, як голова правління Держмолодьжитла вважаю за необхідне зазначити наступне. Мільйони громадян, які потребують власного житла, мають ґарантоване Конституцією України право розраховувати, що під час доопрацювання бюджету до другого читання будуть передбаченні кошти для реалізації державних житлових програм. Це відкриє людям шлях до придбання доступного житла, - відзначив він.

За його словами окрім важливої соціальної місії і беззаперечного позитивного впливу на демографічну ситуацію, оскільки державні житлові програми – це той інструмент, який здатен стати одним із локомотивів української економіки.

- Вклавши кошти у будівельну галузь, отримаємо потужний мультиплікаційний ефект. Ціна питання – 1 млрд грн на програму «Доступне житло» і 865 млн грн – на молодіжне житлове кредитування. Саме такими є бюджетні запити Держмолодьжитла на 2018 рік. І хоч ці конкретні суми не прописані в Бюджетних висновках, що їх схвалив сьогодні парламент, але у зазначеному документі містяться рекомендації Міністерству фінансів визначитися щодо можливості та доцільності відновлення повноцінного фінансування державних житлових програм, - впевнений він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало відомо, який прибуток отримала Укрпошта

За підсумками І кварталу Укрпошта отримала більше 200 мільйонів чистого прибутку....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Чорнобиль'33: Прип'ять знову ожила

У планах організаторів - зробити акцію пам’яті щорічною, а місто Прип’ять - її офіційним місцем проведення....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые показали на видео, как пережить ядерный взрыв

Один из самых популярных мотивов апокалипсиса - ядерный взрыв....

Загрузка...
Загрузка...