Пес-інвалід, що бере участь у конкурсі, розчулив користувачів соцмережі

Компанія HOME FOOD запустила конкурс "Зроби улюбленця зіркою". Ми запрошуємо ПІДТРИМАТИ ЧАКА у цьому конкурсі: можливо, популярність дозволить швидше знайти лікаря та кошти на необхідне лікування.

Головний приз - це розміщення фотографіі домашнього улюбленця чи розплідника на нашій продукціі, а саме на мішках корму HOME FOOD на грудень, а також, будь-який корм HOME FOOD вагою 8.5 кг в подарунок.

У конкурсі бере участь пес на ім'я Чак. Чак має свою сторінку у Фейсбуці, а також він - інвалід. У Чака вроджений кифосколиоз грудопоясничного відділу хребта в слідстві клиноподібної деформації тіла Th7 -позвонка, вторинний остеохондроз попереково-крижового відділу хребта, звуження спинномозкового каналу на рівні L7-S1, вторинна деформація грудної клітки.

Волонтер Михайло Корнійчук, що опікується Чаком, вірить у те, що песику можна допомогти. І зараз шукає для нього лікаря.

А Чак, тим часом вразив користувачій своєю життєрадісністю. За нього проголосувало уже 46 людей.У коментрях песику вважають швидкого одужання. Проте, для перемоги Чаку потрібно набрати якумога більше лайків. За словами Михайла, у деяких конкурсантів - уже більше 150 лайків.

Ми запрошуємо ПІДТРИМАТИ ЧАКА у цьому конкурсі: можливо, популярність дозволить швидше знайти лікаря та кошти на необхідне лікування.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

По дороге на собственную свадьбу погиб боец ВСУ

Молодой боец ВСУ, прапорщик Александр Лищук погиб в результате ДТП, когда ехал на собственную свадьбу....

Це може бути цікавим

В Киеве пьяный водитель сбил на переходе семью

В Киеве на Троещине в среду, 15 августа, пьяный водитель Audi сначала сбил семью на переходе, а потом, скрывшись с места аварии, вылетел на трамвайные пути....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

"Киевпасстранс" потратил 10 миллионов на подъемники: ни один не работает

Коммунальное предприятие Киевпасстранс потратило в 2016 году 10 404 000 гривен на специальные подъемники для людей с инвалидностью на станциях скоростного трамвая....