Новий закон про житлово-комунальні послуги не відповідає інтересам суспільства

Депутат Київради Володимир Бондаренко розкритикував новий закон про житлово-комунальні послуги.

Про це повідомила прес-служба депутата.

- Як можна взяти з людини гроші, якщо вона не отримала ніякої послуги, а має сплачувати абонплату?, - риторично запитав Володимир Бондаренко, розкритикувавши норму закону щодо встановлення абонплати.

За словами політика, закон має відображати надання житлово-комунальних послуг відповідно до стандартів.

Депутат зауважив, до прикладу, що не можна вважати житловий будинок опаленим, якщо туди теплоносій доходить, але ледве гріє батареї.

- Маючи стандарт, має бути і облік. А облік на сьогодні досить ефемерний у Києві, – сказав Володимир Бондаренко, розповівши як, очолюючи Комісію з питань ЖКГ та ПЕК, йому та депутатам Київради вдалося добитися поки що лише обліку електроенергії на будинок. А теплова енергія вже облікується в цілому на будинок.

Він зауважив, що залишається питання без відповіді, що отримує кожна квартира?

Не оминув у своєму слові депутат «Батьківщини» і ситуації щодо газу: «У місті Києві мала частина газових лічильників. Тепер хто по закону їх має встановлювати? І чому громадянин?».

На думку політика, було б справедливо, якби надавачі комунальних послуг забезпечували облік.

Депутат «Батьківщини» переконаний, що за новим законом про житлово-комунальні послуги громадяни не захищені владою.

- Сьогоднішня влада знайшла можливість надзвичайно гостру соціальну проблему житлової експлуатації– каналізувати у субсидії. Існуючий рівень субсидій у суспільстві надзвичайно великий і жахливий. Складає майже 80%. Ці гроші могли піти на що завгодно, а вони йдуть прямо в кишені монополістам, постачальникам газу і власникам теплових котелень. Тому владі не треба ці гроші збирати у громадян. Вони йдуть прямо у кишені окремим представникам нашого суспільства – олігархам», – зазначив Володимир Бондаренко, назвавши це схемою влади, як не довести до соціального вибуху, але обдирати кожного громадянина до нитки.

Володимир Бондаренко звернув увагу журналістів на прес-конференції, що суспільство відключене від реального впливу на вирішення проблем житла.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Лечение рака "альтернативными методами" удвоило риск смерти

По мнению исследователей, сторонники «альтернативных» методов более склонны отказываться от дополнительных процедур, доказавших свою эффективность, поэтому сме....

Це може бути цікавим

Стало известно, на сколько подорожает алкоголь

Цены на алкоголь повысятся более чем на 13%....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

NASA создаст на Луне станцию, где постоянно будут находиться астронавты

Американское аэрокосмическое агентство NASA намерено в ближайшие восемь лет создать на Луне станцию, где постоянно будут находиться астронавты....