Додон заговорив про можливе входження Придністров'я до складу України

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що невизнана республіка Придністров'я не може увійти до складу Російської Федерації, а повинна визначитися між Україною та Молдовою.

На думку молдовського лідера, Придністров'я і Молдова повинні мати загальну державність, але кожен свою владу.

-Але насправді неважливо, як це буде називатися: федерація, автономія і т.д. Важливо, чим цей статус буде наповнений. Я вважаю, що всі повноваження, які сьогодні є у Придністров'я, йому потрібно залишити. Парламент, президента, уряд, прапор. І з Придністровського бюджету ми ні копійки брати не повинні. У нас повинна бути загальна державність, загальна бюджетна, банківська системи, спільна зовнішня політика ... Загальні кордони, - заявив Додон.

При цьому він також бачить дві умови для об'єднання Молдови з Придністров'ям і в даному контексті згадує про право самовизначення Придністров'я в разі втрати Молдовою державності.

-Можна домовитися з Тирасполем, у нього два сценарії: або стати частиною України, або Молдови. Упевнений, що для Придністров'я краще бути частиною Республіки Молдова. Отримати незалежність або стати суб'єктом Російської Федерації для Придністров'я нереально, - заявляє Додон.

Як повідомляв Соцпортал, Молдавський комплімент Кремлю: чи забуде світ про український Крим.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Сети предложили оригинальную реконструкцию Арки дружбы народов в Киеве

Министр иностранных дел Украины вызвал негодование Кремля и его украинского “филиала” предложением “разобрать на металлолом” Арку дружбы народов в Киеве....

Це може бути цікавим

Объявлены номинанты на Оскар-2018

Имена претендентов на Оскар были названы в прямой видеотрансляции на сайтах Oscars....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В сети появились первые фото формы олимпийской сборной Украины

Во вторник 23 января, в в Национальной филармонии Украины состоялась торжественная церемония проводов олимпийской сборной команды Украины на XXIII зимние Игры в южно....