Додон заговорив про можливе входження Придністров'я до складу України

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що невизнана республіка Придністров'я не може увійти до складу Російської Федерації, а повинна визначитися між Україною та Молдовою.

На думку молдовського лідера, Придністров'я і Молдова повинні мати загальну державність, але кожен свою владу.

-Але насправді неважливо, як це буде називатися: федерація, автономія і т.д. Важливо, чим цей статус буде наповнений. Я вважаю, що всі повноваження, які сьогодні є у Придністров'я, йому потрібно залишити. Парламент, президента, уряд, прапор. І з Придністровського бюджету ми ні копійки брати не повинні. У нас повинна бути загальна державність, загальна бюджетна, банківська системи, спільна зовнішня політика ... Загальні кордони, - заявив Додон.

При цьому він також бачить дві умови для об'єднання Молдови з Придністров'ям і в даному контексті згадує про право самовизначення Придністров'я в разі втрати Молдовою державності.

-Можна домовитися з Тирасполем, у нього два сценарії: або стати частиною України, або Молдови. Упевнений, що для Придністров'я краще бути частиною Республіки Молдова. Отримати незалежність або стати суб'єктом Російської Федерації для Придністров'я нереально, - заявляє Додон.

Як повідомляв Соцпортал, Молдавський комплімент Кремлю: чи забуде світ про український Крим.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Пентагон направил подводные дроны на поиск пропавшей в Атлантике подлодки

На помощь аргентинским морякам американский флот отправил один аппарат Bluefin 12D (Deep) и три IWU 580 из состава особого соединения беспилотных аппаратов, базирующегося в ....

Це може бути цікавим

На Дніпропетровщині чоловік відкрив стрілянину по людях: 4 поранених

У ніч на понеділок, 20 листопада, на Донецькому шосе у Дніпропетровській області чоловік відкрив стрілянину по групі людей з помпової рушниці....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Стала відома найдорожча команда ЧС-2018

Збірна команда Бразилії з футболу має найдорожчий склад серед усіх учасників чемпіонату світу 2018 року....