Додон заговорив про можливе входження Придністров'я до складу України

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що невизнана республіка Придністров'я не може увійти до складу Російської Федерації, а повинна визначитися між Україною та Молдовою.

На думку молдовського лідера, Придністров'я і Молдова повинні мати загальну державність, але кожен свою владу.

-Але насправді неважливо, як це буде називатися: федерація, автономія і т.д. Важливо, чим цей статус буде наповнений. Я вважаю, що всі повноваження, які сьогодні є у Придністров'я, йому потрібно залишити. Парламент, президента, уряд, прапор. І з Придністровського бюджету ми ні копійки брати не повинні. У нас повинна бути загальна державність, загальна бюджетна, банківська системи, спільна зовнішня політика ... Загальні кордони, - заявив Додон.

При цьому він також бачить дві умови для об'єднання Молдови з Придністров'ям і в даному контексті згадує про право самовизначення Придністров'я в разі втрати Молдовою державності.

-Можна домовитися з Тирасполем, у нього два сценарії: або стати частиною України, або Молдови. Упевнений, що для Придністров'я краще бути частиною Республіки Молдова. Отримати незалежність або стати суб'єктом Російської Федерації для Придністров'я нереально, - заявляє Додон.

Як повідомляв Соцпортал, Молдавський комплімент Кремлю: чи забуде світ про український Крим.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Киевскому застройщику удалось избежать наказания за гибель и увечья крановщиц

Как рассказала женщина Профсоюзу строителей и промышленности строительных материалов Украины, увечья она получила в конце 2012 года на стройке, которую проводила к....

Це може бути цікавим

Игра Devil May Cry станет анимационным сериалом?

Netflix анонсировала анимационный сериал по мотивам Devil May Cry....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Під час земляних робіт чоловіка переїхав трактор

Від отриманих травм 42-річний робітник помер на місці....