У столиці нагородили підлітків, що змінюють свої міста та провели "урок української літератури з зірками"

Благодійний концерт – презентація «Відкривай Україну: Ідентифікація» відбувся 12 листопада у столичній Стереоплазі.

«Ідентифікація» – це фінал освітнього проекту для підлітків 7–11 класів «Відкривай Україну». Цілий рік команди з 15 учнів з шкіл маленьких міст України робили проекти, які змінювали їх міста.

6 команд вийшли у фінал та презентуваи свої проекти на суд жюрі.

За результатами голосування "Гарячі серця", "SHAKE" і "Хустські оленята" відправляться на стажування в Європу. А "Об'єктив", "Окрилені мрією" та "Kids of action" отримають всебічну підтримку менторів для реалізації проектів в Україні.

А ввечері, команда з 15 українських зірок зібралась задля того, щоб провести наймузичніший урок української літератури.

Дітей вирішили підтримати Pianoбой, Скай, Maru, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, Alloise, Zapaska, Monochromea, Ot Vinta, Nesprosta, Лев Ременев, Правиця. Кожен з артистів на концерті заспівав пісню на вибраний твір одного з поетів, які вивчаються у шкільній програмі 7–11 класів. Класична українська поезія зазвучала у рок, джаз, електронній, інді виконанні, і ці композиції увійдуть до окремої збірки пісень, яка буде розповсюджена серед всіх українських загальноосвітніх шкіл.

На гроші, які вдасться зібрати з концерту – одна з команд переможниць проекту буде відправлена на навчання закордон, де познайомиться з кращими урбаністичними проектами, меріями європейських столиць, активістами, які прагнуть змінити світ на краще.

Довідково:

Проект «Відкривай Україну» є комплексним проектом із освітньою і конкурсною складовою, який організовує Благодійна організація “Благодійний фонд “З країни в Україну”. Географія проекту охоплює 284 малих міст всієї України із населенням 10-250 тисяч (виключаючи обласні центри). Розрахований на міські школи. В 2016-2017 рр. в ньому взяли участь 428 команд, де одна команда – це представництво однієї школи з 15 учнів та 1 вчителя.

Офіційна сторінка у Facebook – https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/.

Більше інформації про проект

Освітня частина проекту складалася з он-лайн навчання учнів і вчителів через інтерактивну он-лайн платформу і офф-лайн навчання для регіональної команди – підлітків малих міст, команд-фіналістів та вчителів.

Он-лайн навчання проходило в 2 етапи – концепцію якого розробляли партнери із Києво-Могилянської бізнес школи та Освітнього проекту «Майбутні – IWonder» Наталія Черепухіна і Петро Чорноморець. (http://www.vidkruvai.com.ua/ ).

Головна ідея навчання підлітків полягає в тому, аби надати знання та можливість потренувати свої навички через інтерактивний сценарій. Він проводить учасників через такі теми, як командоутворення, робота з ідеями, зовнішні комунікації, критичне мислення, проектний менеджмент. В результаті було здійснено 350 власних проектів учасниками на 2 рівнях – шкільний проект та проект міського значення.

Пройшовши всі дні фіналу, кожна з команд – учасниць отримає практичні навички втілення ідеї в життя, управління проектом, розробить готовий до реалізації проект міського значення з урахуванням всіх експертних порад від урбаністів, громадських діячів, координаторів освітніх програм, кураторів міських проектів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

До 2050 року кількість сміття зросте на 70% - дослідження

До 2050 року в світі кількість побутових відходів може збільшитися до 3,4 мільярда тонн....

Це може бути цікавим

В результате атаки в Конго погибли 18 человек

За атакой предположительно стоят повстанцы из исламистской группировки "Альянс демократических сил"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Богомолы могут охотиться на рыб

Удивительное открытые было сделано в Индии, где это хищное насекомое на протяжении пяти дней охотилось на рыбок гуппи в одном из городских прудов, ожидая свою добы....