Епідемія грипу у столиці йде на спад, - чиновник

У столиці зафіксовано зниження показників захворюваності на грип та ГРВІ, інтенсивність епідемічного процесу перебуває на характерному для даного періоду рівні. За 44-й тиждень у Києві зареєстровано 16 273 хворих на грип і ГРВІ: якщо порівнювати з попереднім тижнем – спостерігається зниження захворюваності на 4,4%. Показник захворюваності склав 556,2 та є нижчим епідемічного порогу на 15,2%. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час щотижневого брифінгу.

У порівнянні з попереднім тижнем спостерігається зниження захворюваності за рахунок дитячого населення. Зафіксовано зростання захворюваності серед дорослих на 4,4%, а серед дітей – зниження захворюваності на 8,3%. У структурі захворюваності діти складають 69,7%, на попередньому тижні цей показник становив 72,3%. Серед школярів зареєстровано зниження захворюваності на 17,1%, 3680 випадків, що складає 32,5% від загальної кількості захворілих дітей (за 43-й тиждень 4309 – 35,1%) та 22,4% (за 43-й тиждень – 25,4%) від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою, – зауважив Микола Поворозник.

За його словами, до закладів охорони здоров’я міста за 44-й тиждень госпіталізовано 166 осіб, із них – 145 дітей.

- За поточний тиждень у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакциновано проти грипу 1509 осіб, із початку епідемічного сезону – 2749 осіб, із них – 806 дітей, – додав Микола Поворозник та зазначив, що пік захворюваності передбачається на січень-лютий 2018 року.

Він нагадав, що наразі щеплення можна зробити у 19 закладах охорони здоров’я у кожному районі столиці.

- Вакцинуватися можна протягом епідсезону. Одна з головних умов вдалого проведення щеплення – попередній огляд лікаря, який приймає рішення про можливість вакцинації, зважаючи на стан здоров’я пацієнта, – зазначив заступник голови КМДА.

Напомним, столичних маршрутчиків жорстко перевірять.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало відомо, хто став новим командиром Десантно-штурмових військ України

Новим командувачем ДШВ став генерал Мойсюк....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​В Беларуси определились с датой президентских выборов

В Беларуси назвали дату президентских выборов....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...
Загрузка...