Представник України в ООН: Росія вербує підлітків на Донбасі для участі в боях

Росія на Донбасі вербує підлітків для участі в бойових діях.

Про це сказав заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця під час виступу на відкритих дебатах Ради безпеки ООН щодо дітей і збройних конфліктів, йдеться у повідомленні Постійного представництва України в раді безпеки організації.

Згідно з даними моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, 90 хлопчиків підліткового віку та 47 дівчаток загинули після початку російської агресії.

80 дітей були вбиті в результаті краху літака Малайзійських авіаліній. Ще 68 дітей були покалічені в зоні конфлікту в результаті вибуху раніше не розірвалися мін і боєприпасів. Під загрозою всі діти Донбасу - 15 тисяч.

240 тисяч з близько 1,7 млн внутрішньо переміщених осіб є дітьми. Крім того, майже 200 тисяч юнаків і дівчат проживають у 15-кілометровій зоні уздовж лінії зіткнення з обох сторін.

"Були повідомлення з різних джерел, що діти, яким всього 15 років, вербувалися в збройні молодіжні групи і брали участь в активних бойових діях в якості повноправних членів підтримуваних Росією сполучених сил бойовиків, включаючи молодіжну розвідувальну і диверсійну діяльність на контрольованій урядом (України) території", - зазначив Кислиця.

Як повідомляв Соцпортал, на Донбасі бойовики розстріляли цивільне авто.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Работникам вредных производств отменили повышение пенсионного возраста

Конституционный суд Украины своим решением отменил повышение пенсионного возраста для работников вредных производств....

Це може бути цікавим

В Украине 30 человек держали в трудовом рабстве

Группа злоумышленников,действуя под прикрытием религиозного сообщества, занималась трудовой эксплуатацией 30 мужчин и женщин....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Відкрилась персональна виставка Оксани Фурса #AURUM

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представила справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі....

Загрузка...