Дуда збільшив фінансування та чисельність польської армії

Президент Польщі Анджей Дуда підписав у понеділок закон про поступове збільшення витрат на оборону Польщі до мінімум 2,5% ВВП країни в 2030 році.

Про це повідомляє "Укрінформ".

-Це важливий елемент реалізації нашої програми будівництва безпечної Польщі... Ми однозначно наголошували, що необхідним є загальне збільшення витрат на обороноздатність, ми потребуємо більше коштів на модернізацію польської армії, на її перебудову, на збільшення чисельності, - заявив Дуда.

Він зазначив, що цей закон передбачає поступове збільшення витрат на оборону: в наступному році воно має становити 2%, в 2021 році - 2,1%, а в 2030 і подальших роках - принаймні 2,5% від ВВП.

Дуда наголосив, що Польща хоче мати сильну армію, яка у випадку будь-яких загроз для країни зможе адекватно реагувати на виклики і захистити польські кордони і безпеку громадян.

Як повідомляв Соцпортал, армія США опублікувала підручник про тактику гібридних російських військ в Україні.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Не менее 14 человек погибли в результате ДТП с автобусом в Колумбии

По меньшей мере 14 человек погибли, еще 35 получили травмы в воскресенье после того, как перевозивший их автобус съехал в овраг в департаменте Антиокия на северо-запа....

Це може бути цікавим

Ученые назвали продукты, которые провоцируют развитие рака

Ученые проанализировали данные 27 004 мужчин....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Учитель року-2016 розповіла, чому поїхала на заробітки до Лондона

Кращий учитель України 2016 року в номінації "англійська мова" Віолетта Македон заявила, що не тікала з України через бідність, а виконала свою заповітну мрію пожити ....