Один з організаторів вказав на важливі наслідки протестів у Києві

Один з організаторів протесту під Верховною Радою народний депутат Віктор Чумак заявив, що саме завдяки зусиллям мітингувальників влада пішла на зрушення щодо всіх трьох вимог.

Про це він повідомив в коментарі "Апострофу".

-Закон про імунітет проголосували - і президентський, і другий - вони пішли в Конституційний суд, процес пішов, тепер за ним треба стежити. Про закони про вибори не хотіли навіть чути про те, щоб їх розглядати, вони там лежали ще з 2014 року і ще б лежали, якщо б не було цієї акції. Але коли їх розглядали в Раді, депутати просто втекли від прийняття рішення, в залі майже не було людей. Але це і не погано, тому що, за великим рахунком, зобов'язання президента, коаліції, якщо закони відхилили, внести свої. Нехай президент вносить свій законопроект як невідкладний, і ми будемо на цьому стояти, - говорить депутат.
-Та ж картинка - і з Антикорупційним судом. Вони хотіли запудрити мізки робочими групами, ми взяли і відкликали проект закону 6011, тому у президента є вільне поле, хоч завтра нехай вносить законопроект. Так що неуспіх акції? У тому, що їх (необхідні закони, - "Апостроф") не прийняли в один день? Але це було неможливо. А люди зрозуміли, що, виходячи на акції протесту, можна давати владі пендель, і вона починає про щось згадувати, про свої зобов'язання, - додав він.

Чумак вважає, що учасники мітингу запустили процес зміни політичної системи в Україні.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві під СБУ пройшла іронічна акція протесту.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Объявлены номинанты на Оскар-2018

Имена претендентов на Оскар были названы в прямой видеотрансляции на сайтах Oscars....

Це може бути цікавим

В сети появились первые фото формы олимпийской сборной Украины

Во вторник 23 января, в в Национальной филармонии Украины состоялась торжественная церемония проводов олимпийской сборной команды Украины на XXIII зимние Игры в южно....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Активісти пообіцяли розгорнути український прапор в переможеній Москві

Вчора у Києві завершився міжнародний флешмоб....