В Україні залишили без ліцензії відомі радіостанції

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не продовжила ліцензії ряду радіостанцій, які входять в структуру медіахолдингу UMH (United Media Holding group).

Про це на своїй сторінці в Facebook написав член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Нацрада звернулася до суду щодо анулювання ліцензій цих радіостанцій. Причиною стали порушення термінів подачі документів, або непрозора система власності.

У списку, який привів Констинський на своїй сторінці, 36 радіостанцій. Серед них радіостанції "Ретро ФМ", "Авторадіо", NRJ, "Радіо Next" в різних містах України.

Констинський запевнив, що така практика буде застосовуватися по відношенню до всіх ліцензіатів, які будуть порушувати законодавство.

До складу холдингу UMH Group входить близько 50 брендів ЗМІ. Холдинг був заснований в 1994 році Борисом Ложкіним, і в червні 2013 року був проданий групі компаній ВЕТЕК, яка належить Сергію Курченку.

Як повідомляв Соцпортал, російська радіостанція глушить зв'язок наших військових.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве грабители искали своих жертв через сайт знакомств

В Киеве объявлен обвинительный приговор дуэту разбойников, от незаконных действий которых пострадало две женщины....

Це може бути цікавим

В Киеве пройдет выставка известного украинского художника Анатолия Криволапа

Его работы входят почти во все собрания украинских коллекционеров современного искусства и не раз устанавливали мировые рекорды продаж современного украинского ....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Украине впервые передали заключенных из ОРДЛО

Украине в рамках договоренностей, ранее достигнутых в Минске, на подконтрольную Украине территорию перевезли заключенных, которые отбывали наказание в оккупиров....